ورزشی

حضور فرگوسن در آینتراخت فرانکفورت!

۲۳:۲۸ – ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۹۴۶۳۱ ۲۳:۲۸ – ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۹۴۶۳۱ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF حضور فرگوسن در آینتراخت فرانکفورت! حضور فرگوسن در آینتراخت فرانکفورت! ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

انتشار عکسی از سرالکس فرگوسن با لوگوی باشگاه آینتراخت فرانکفورت در فضای مجازی جنجالی شد.

انتشار عکسی از سرالکس فرگوسن سرمربی اسطوره‌ای سابق منچستریونایتد با پیراهن و لوگوی آینتراخت فرانکفورت در فضای مجازی جنجالی شد و باعث این ذهنیت ها شد که آیا سرالکس هدایت این تیم آلمانی را بر عهده گرفته است، اما این شایعات واقعیت ندارد و در واقع او سال‌هاست که با فرانکفورتی ها رابطه‌ای ویژه داشته و علاوه بر اینکه هوادار آینتراخت است به عنوان عضو مادام‌العمر باشگاه انتخاب شده است.

فرگوسن بعد از انتشار این عکس‌ها با سایت آینتراخت فرانکفورت مصاحبه‌ای کرد و گفت: اولین تجربه من از آینتراخت به دهه شصت برمی‌گردد، به دیدار آنها با رنجرز اسکاتلند در جام قهرمانی اروپا باورکردنی نبود که فرانکفورت در بازی برگشت رنجرز را شش بر یک شکست داد. من در بازی رفت که در ایبراکس برگزار شد و هفتاد هزار نفر به استادیوم رفته بودند در ورزشگاه بودم. من هوادار رنجرز بودم و فینال آن سال اروپا را هم تماشا کردم و باورتان نمی‌شود طرفدار فرانکفورت بودم و، چون آنها رنجرز را برده بودند دوست داشتم قهرمان اروپا بشوند.

او ادامه داد: از همان موقع بود که به فرانکفورت علاقه پیدا کردم. فرانکفورت آن سال واقعا نمی‌توانست قهرمان شود، چون با رئالی بازی داشت که پوشکاش، دی‌استفانو در آن بازی می‌کردند. با اینحال فرانکفورت با شکست دادن رنجرز در نیمه‌نهایی ارزش خود را ثابت کرده بود.

فرگوسن

فرگوسن

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا