ورزشی

حسینی: مشکل قراردادم با پرسپولیس حل شد/ بازی به بازی پیش می‌رویم

۲۳:۲۲ – ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۳۳۵۳ ۲۳:۲۲ – ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۳۳۵۳ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF حسینی: مشکل قراردادم با پرسپولیس حل شد/ بازی به بازی پیش می‌رویم حسینی: مشکل قراردادم با پرسپولیس حل شد/ بازی به بازی پیش می‌رویم ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مشکل قراردادم درست شد و بعد از مدت‌ها توانستم روی نیمکت بنشینم.

سیدجلال حسینی مربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از برد تیمش برابر تیم نفت و گاز گچساران در مرحله حذفی اظهار کرد: بعد از مدت‌ها روی نیمکت بودم و خدا را شکر برد خوبی بود و بازیکنان زحمت کشیدند.

او درباره مشکل قراردادش با پرسپولیس گفت: مشکلی بود که درست شد.

حسینی درباره شرایط پرسپولیس گفت: تیم خوب است و بازیکنان شرایط خوبی دارند و امروز هم بازی خوب بود و بازیکنان خیلی خوب بازی کردند. جام حذفی فعلا برای ما تمام شد و برای لیگ برتر آماده می‌شویم.

مربی پرسپولیس درباره دربی سرخابی‌ها بیان کرد: بازی به بازی پیش می‌رویم. استقلال، سپاهان و تراکتور تیم‌های حاضر در کورس رقابت هستند و بازیکنان ما باید روز به روز بیشتر تلاش بکنند که ما روز به روز پیش برویم.

مربی پرسپولیس درباره خط دفاعی این تیم گفت: قبلا هم خوب بود. یک مرحله سخت داشتیم که گذراندیم. شرایط بازی به بازی پیش می‌رود. نیم‌فصل دوم کار برای همه تیم‌ها سخت است. بازیکنان تمرین و تلاش می‌کنند و امیدوارم بتوانیم روند خوب را دامه دهیم.

او درباره عملکرد خرید‌های جدید پرسپولیس در این بازی گفت: باید تلاششان را بیشتر بکنند. اصلا کاری نداریم که یک بازی یا ۲ بازی خوب هستند و در پرسپولیس اصلا این طور نیست. باید با تمام قدرت بازی کنند و نظم تیمی داشته باشند.

حسینی درباره اینکه دریافتی بازیکنان به حد ایده آل نرسیده است؟ گفت: دقیقا همین طور است و امیدوارم باشگاه این موضوع را حل کند و بازیکنان بتوانند شرایط‌شان را چه از لحاظ مالی، چه فوتبالی حفظ کنند.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا