ورزشی

حدادی: هفته آینده ۳۰ درصد مطالبات پایه‌ها را می‌دهیم/ اعتراض بازیکنان پرسپولیس کاملا به‌جا است

۱۷:۱۰ – ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۰۰۳۴ ۱۷:۱۰ – ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۰۰۳۴ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF حدادی: هفته آینده ۳۰ درصد مطالبات پایه‌ها را می‌دهیم/ اعتراض بازیکنان پرسپولیس کاملا به‌جا است حدادی: هفته آینده ۳۰ درصد مطالبات پایه‌ها را می‌دهیم/ اعتراض بازیکنان پرسپولیس کاملا به‌جا است ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس از پرداخت شدن مطالبات بازیکنان تیم‌های پایه در هفته آینده خبر داد.

پیمان حدادی عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: جا دارد یک‌بار دیگر قهرمانی تیم نوجوانان باشگاه بزرگ پرسپولیس را تبریک بگویم. یک خدا قوت به خان‌محمدی و خلیلی می‌گویم که نام خودشان را در تاریخ باشگاه بزرگ پرسپولیس ماندگار کردند. برنامه‌ای که ما از اول امسال داشتیم، این بود که طی یک دوره چهار ساله یک برنامه‌ریزی اساسی روی تیم‌های پایه داشته باشیم. امسال تیم نوجوانان قهرمان شد، امید سوم شد که آن‌ها هم می‌توانستند قهرمان شوند.

او با اشاره به پرداختی ۲۰ درصدی پرسپولیس به تیم‌های پایه بیان کرد: اما جا دارد یک عذرخواهی از تمام مربیان، کادرفنی و بازیکنان تیم‌های پایه کنم که باشگاه نتوانست حداقل تعهدات مالی را به صورت کامل انجام بدهد. ان‌شاءالله با رایزنی‌هایی که انجام شده، هفته آینده ۳۰ درصد از مطالبات امسال تیم‌های پایه پرداخت خواهد شد.

او افزود: تیم‌های پایه هزینه ندارند، سرمایه‌گذاری هستند. ما باید به سمتی برویم که همانطور که در سال‌های گذشته چند بازیکن به تیم‌های بزرگسالان دادیم و نتیجه‌ای را در بازی با ذوب‌آهن درون دروازه دیدیم، در سال‌های آتی هم این اتفاق رخ بدهد. وقتی بازیکنان تیم‌های پایه رشد کنند، پرسپولیس هزینه‌ای برای خرید بازیکن نخواهد داد و باشگاه می‌تواند با ترانسفر بازیکنان به باشگاه‌های دیگر درآمد خوبی کسب کند.

حدادی گفت: باید به این سمت برویم که قهرمانی‌هایی که تیم بزرگسالان در سال‌های گذشته داشته اند، باکیفیت‌تر شود؛ قهرمانی همراه با درآمد فروش بازیکن. این موضوع می‌تواند جایگاه بالای باشگاه پرسپولیس را حفظ کند. هم هیئت مدیره و هم مدیرعامل صد درصد اعتقاد دارند که باید به تیم‌های پایه کمک شود. جا دارد از اسپانسر خوب‌مان هم تشکر کنیم که در چند ماهی که همراه ما هستند به تیم‌های پایه و بزرگسالان کمک کردند. بخشی از برنامه‌هایی که در سال‌های آتی برای تیم‌های پایه‌مان داریم، حمایت اسپانسر از این تیم‌ها است. اسپانسر خوب، از پدر و مادر خوب مهم‌تر است!

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره ناراحتی درویش از پرداخت مطالبات مالی زیاد رادوشوویچ اظهار کرد: ما بابت مالیات رادوشوویچ ۱۱ میلیارد تومان پرداخت کردیم و این پول را کنار گذاشته بودیم تا ۵ میلیارد تومان به آن اضافه کنیم و ۵ درصد از مطالبات مالی بازیکنان بزرگسال را بدهیم که باز جا دارد از بازیکنان و خانواده شان عذرخواهی کنیم که در پرداخت مطالبات عقب هستیم. ارونوف همانند عبدالکریم حسن کیفیت خود را در چند دقیقه‌ای که در زمین مسابقه حضور داشت نشان داد. تیم در این ۲ بازی اخیر نتایج خوبی گرفته و نوع بازی به سمتی بوده که برای برد به زمین مسابقه وارد می‌شود. ان شاءالله بتوانیم ۴ بازی که تا قبل از عید داریم با پیروزی پشت سر بگذاریم تا عیدی به هواداران بدهیم.

او درباره اعتراض بازیکنان پرسپولیس به پرداخت نشدن مطالبات مالی شان گفت: بازیکنان کاملا حق دارند و قراردادی نوشتند و در این شرایط تورمی متاسفانه ارزش ریال روز به روز پایین می‌آید. به طور کامل گله شان به جا است. مطالبات پارسال بازیکنان به خاطر ۳ جام قهرمانی که آوردند هم مبلغ اصل قراردادشان بوده و هم آپشن‌ها بوده است. ما اصل قرارداد‌ها را صددرصد پرداخت کردیم و بخشی از آپشن‌ها هم دادیم و تاکنون هم ۳۰ الی ۳۵ درصد پرداختی داشتیم. در باشگاه برنامه ریزی برای مسائل مالی داریم یکی برای پوشش دادن هزینه‌های باشگاه و دیگری بدهی‌هایی که در حساب و کتاب باشگاه ثبت شده است. متاسفانه بدهی‌هایی که در حساب و کتاب باشگاه نیست یک دفعه سر باز می‌زند و فورس است و باید پرداخت کنیم و برنامه ریزی مالی ما را خراب می‌کند، اما با جذب اسپانسر‌هایی که از بخش خصوصی هستند و یکی هم به حامیان مالی اضافه شده است، سعی می‌کنیم قرارداد‌ها را منعقد کنیم و نلاش می‌کنیم پول باشگاه را اضافه کنیم. طلب ما از وزارت ورزش هم نباید فراموش شود.

حدادی گفت: مصلحت من نباید حقظ صندلی باشد بلکه باید برای منافع باشگاه تلاش کنم. صورت‌های مالی ما تصویب شده و طلب ۱۰۹ میلیارد پرسپولیس از وزارت ورزش هم مورد پذیرش قرار گرفته است. ۳/۵ میلیارد تومان دلار طلب از فیفا داریم و از فرزین رئیس بانک مرکزی تقاضا دارم که این مبلغ را پیگیری و حل کند. اگر طلبمان از وزارت ورزش و مطالباتمان از فیفا داده شوند می‌توانیم امسال به تعهدات مالی خود عمل کنیم.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا