ورزشی

حدادی: مسئولان به دنبال حل مالکیت مشترک سرخابی‌ها هستند/ مبلغ ۱۰۹ میلیارد بابت بدهی به دولت تهاتر می‌شود

۱۹:۴۶ – ۰۴ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۷۵۶۸۹ ۱۹:۴۶ – ۰۴ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۷۵۶۸۹ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF حدادی: مسئولان به دنبال حل مالکیت مشترک سرخابی‌ها هستند/ مبلغ ۱۰۹ میلیارد بابت بدهی به دولت تهاتر می‌شود حدادی: مسئولان به دنبال حل مالکیت مشترک سرخابی‌ها هستند/ مبلغ ۱۰۹ میلیارد بابت بدهی به دولت تهاتر می‌شود ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره مسائل مختلف سرخپوشان توضیحاتی را بیان کرد.

پیمان حدادی عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در حاشیه جشن قهرمانی تیم نوجوانان پرسپولیس اظهار کرد: من استعفا داده بودم، اما هیئت مدیره با استعفای من مخالفت کرد. از آن پس در تمام جلسات هیئت مدیره حضور داشتم. انتخاب اعضای هیئت مدیره در دستور کار مجمع نبود و موضوع استعفای من مسکوت ماند و اکنون من در خدمت باشگاه پرسپولیس هستم. انتخاب و تغییر اعضای هیئت مدیره از اختیارات مجمع است. یک روز مجمع من را به عنوان عضو هیئت مدیره انتخاب کرد و روز دیگر اگر بخواهد فرد دیگری را به جای من انتخاب می‌کند. در حال حاضر هم به عنوان سرپرست معاونت اقتصادی و هم به عنوان عضو هیئت مدیره در خدمت باشگاه پرسپولیس هستم.

حدادی درباره اینکه ابراهیم شکوری و حسن طباطبایی عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس هستند، گفت: نه، تغییر هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس از دستور کار مجمع خارج شد. اگر نیاز به تغییر باشد و بزرگان و وزارت ورزش صلاح بدانند باید مجمع دیگری برگزار شود.

او درباره اینکه بین وزارت ورزش و سازمان خصوصی سازی اختلاف وجود دارد، گفت: من در جریان نیستم و از وزیر ورزش و رئیس سازمان خصوصی سازی این موضوع را بپرسید، اما تا جایی که می‌دانم اختلافی وجود ندارد.

او درباره درباره وضعیت مالکیت مشترک سرخابی‌ها بیان کرد: حدود ۲ ماه پیش در مورد مالکیت مشترک استقلال و پرسپولیس به سازمان خصوصی سازی نامه زدیم. هاشمی و اسبقیان وزیر ورزش و معاون وزارت ورزش جلسات خوبی با درویش، خطیر و تاج داشتند تا بتوانند سریعتر این مسئله را حل کنند. این موضوع از اختیارات وزارت ورزش است و از وقتی که اسبقیان آمده خیلی تلاش می‌کند تا مشکلات این ۲ باشگاه به خصوص مالکیت مشترک حل شود و امیدواریم این اتفاق بیفتد.

حدادی درباره جلسه بعدی هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس چه زمانی است، گفت: فعلا مشخص نیست. معمولا یک هفته در میان جلسه هیئت مدیره پرسپولیس برگزار می‌شود و اگر اعضای هیئت مدیره حضور داشته باشند، ما این هفته جلسه خواهیم داشت.

او درباره اینکه علت استعفایش انتخاب اوسمار به عنوان سرمربی پرسپولیس بود، گفت: انتخاب اوسمار در کمیته فنی بررسی شد و بیش از ۳۰ مربی را بررسی کردیم. بعضی از مربیان رقمشان بالا بود و بعضی دیگر حاضر نبودند در آسیا مربیگری کنند و برخی‌ها هم حاضر نبودند با کادر فعلی کار کنند و می‌خواستند کادر فنی خودشان را بیاورند. به هر حال بعد از جمع بندی‌های مختلف برای اینکه زمان را از دست ندهیم اوسمار را به عنوان سرمربی انتخاب کردیم. من بحثم این بود که باشگاه پرسپولیس یک شرکت بورسی است و باید قوانین مرتبط با بورس رعایت شود. در مجمع اخیر یک اتفاق مثبتی افتاد، قبل از این مجمع باشگاه پرسپولیس در وزارت ورزش برگزار می‌شد، اما این بار معاون وزارت ورزش در باشگاه حاضر شد و این موضوع نشان می‌دهد که مسائل پرسپولیس برایشان اهمیت دارد و دوستان از نزدیک مشکلات پرسپولیس را شناختند و ۲ معاون وزیر زمانی که در مجمع باشگاه حضور دارند به اعضای هیئت مدیره دلگرمی می‌دهند. خدا را شکر در این مدت اتفاقات مثبتی رخ داد.

او درباره اینکه طلب ۱۰۹ میلیاردی باشگاه پرسپولیس برمی گردد، گفت: این موضوع در اختیار وزارت ورزش هست، اما در همان مجمع هم صحبت شد که تصمیماتی بگیرند و نیاز است که مجوز‌هایی از هیئت دولت و جا‌های دیگر گرفته شود. این روال شروع شده است و امیدواریم که بابت بدهی‌هایی که به دولت داریم مثل تامین اجتماعی، اداره مالیات و یا سایر نهاد‌های دولتی این طلب ۱۰۹ میلیاردی را تهاتر کنیم که دید وزارت ورزش در این باره مثبت است.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا