ورزشی

حامدی‌فر: پول ندارم غذا بخرم!

۲۱:۵۴ – ۲۷ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۷۰۵۲۴ ۲۱:۵۴ – ۲۷ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۷۰۵۲۴ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF حامدی‌فر: پول ندارم غذا بخرم! حامدی‌فر: پول ندارم غذا بخرم! ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

هافبک تیم فوتبال استقلال از شرایط مالی‌اش در این تیم ابراز ناراحتی کرد و گفت پولی برای خرید غذا ندارد.

امید حامدی‌فر بعد از برتری یک بر صفر استقلال برابر صنعت نفت آبادان گفت: یکسری حواشی پیش آمده و خیلی ناراحت هستم. هوادار خیلی چیز‌ها را نمی‌داند. باعث افتخارمان است که این پیراهن را پوشیده‌ایم، اما هر بازیکنی برای خرج و مخارجش به پول احتیاج دارد. اگر ما درست زندگی نکنیم، هوادار هم به ما ایراد می‌گیرد و این به حق است.

وی افزود: می‌خواهم بی پرده حرف بزنم، چون فشار زیادی رویم است؛ قرارداد من ۸، ۹ میلیارد تومان بوده و به خاطر سقف بودجه به یک میلیارد رسید و اسنادش موجود است. قراردادم را به عشق استقلال پایین آوردم، ۶ ماه هم خانه نداشتم، خانه یکی از دوستانم در یک اتاق بودم و وعده غذایی نداشتم که بخورم.

وی ادامه داد: تا الان مصاحبه نکرده‌ام، اما الان که روبه‌روی هواداران قرار گرفته‌ام، اذیت می‌شوم. به استقلال عشق دارم و ۷، ۸ میلیارد از قراردادم کم کردم. کمتر کسی این کار را انجام می‌دهد. با عشق دست به این کار زدم، اما دیگر هیچ پولی در کارتم نیست. برای اینکه زندگی‌ام را بچرخانم و یک وعده غذایی داشته باشم، پول ندارم. ضمن اینکه از این یک میلیارد هم ۶۰۰، ۷۰۰ میلیون گرفتم.

هافبک استقلال عنوان کرد: سال قبل هم پایین‌ترین دریافتی را داشتم، یعنی ۴۲ درصد از قراردادم را گرفتم و امسال هم از قراردادم کم کردم. گفتند درست می‌کنیم، اما کسی نیست جوابگو باشد.

حامدی‌فر در پایان درباره برخورد با یامگا که باعث آسیب دیدگی شدید چشم این بازیکن فرانسوی شده، گفت: من از همه بیشتر ناراحت هستم، چه بگویم. آن اتفاق سهوی بود. یامگا از پشت آمد و ندیدم. خانواده‌ام نیز فحش خوردند، اما چه بگویم.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا