ورزشی

جایگاه سی و پنجم مهرشاد افقری در ۵۰ متر پروانه

۱۷:۰۳ – ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۶۶۷۱۷ ۱۷:۰۳ – ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۶۶۷۱۷ ورزشی پایه و آبی نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF مسابقات شنا قهرمانی جهان؛ جایگاه سی و پنجم مهرشاد افقری در ۵۰ متر پروانه جایگاه سی و پنجم مهرشاد افقری در ۵۰ متر پروانه ورزشی پایه و آبی نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

مهرشاد افقری در ماده ۵۰ متر پروانه مسابقات شنا قهرمانی جهان با کسب جایگاه ۳۵ در میان ۶۹ شرکت کننده به کار خود پایان داد.

به نقل از گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، بیست و یکمین دوره مسابقات شنا قهرمانی جهان از امروز (یکشنبه ۲۲ بهمن) آغاز و تا ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ در شهر دوحه قطر پیگیری می‌شود.

مهرشاد افقری در روز نخست این مسابقات امروز (یکشنبه) در مرحله مقدماتی ماده ۵۰ متر پروانه به آب زد و با ثبت زمان ۰۰:۲۴.۲۵ در بین ۶۹ نفر از برترین شناگران جهان در جایگاه ۳۵ قرار گرفت و به کار خود پایان داد.

در ادامه سامیار عبدلی دیگر نماینده شنای ایران در این مسابقات روز چهارشنبه (۲۵ بهمن ۱۴۰۲) در ماده ۱۰۰ متر آزاد شنا خواهد کرد.

سامیار عبدلی و مهرشاد افقری دو نماینده شنای ایران به این مسابقات اعزام شدند که سامیار عبدلی در ماده‌های ۵۰ و ۱۰۰ متر آزاد و مهرشاد افقری در ماده‌های ۵۰ و ۱۰۰ متر پروانه با حریفان جهانی خود به رقابت خواهند پرداخت.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی پایه و آبی

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا