ورزشی

تمجید فیفا از دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی/ جادوی میرجلیلی صعود ایران را رقم زد

۲۲:۵۲ – ۰۳ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۷۵۲۸۵ ۲۲:۵۲ – ۰۳ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۷۵۲۸۵ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF تمجید فیفا از دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی/ جادوی میرجلیلی صعود ایران را رقم زد تمجید فیفا از دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی/ جادوی میرجلیلی صعود ایران را رقم زد ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

سایت فدراسیون جهانی فوتبال از گل زیبای دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران به امارات به‌عنوان اتفاقی جادویی یاد کرد.

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با برتری ۲ بر یک مقابل امارات، برای دومین بار در تاریخ به مرحله نیمه‌نهایی جام جهانی فوتبال ساحلی راه یافت.

سایت فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) در واکنش به این پیروزی، گزارشی با تیتر «جادوی میرجلیلی، بازگشت ایران را تکمیل کرد» نوشت که در آن آمده است: «ایران در مقابل جمعیت پر سروصدای ورزشگاه دبی، گل خورده را جبران کرد و با برتری در این مسابقه به نیمه‌نهایی رسید. میزبان با گلزنی عبدالله عباس روی ارسال علی محمد از حریف پیش افتاد. سه دقیقه بعد بود که ایران با ضربه سر محمد معصومی به گل تساوی دست یافت.

سید مهدی میرجلیلی دروازه‌بان ایران سپس با شوت سرضرب فوق‌العاده خود، گل دوم این تیم را به ثمر رساند. امارات که پیش از گل میرجلیلی در هیچ مسابقه‌ای از رقبا عقب نیفتاده بود، برای جبران تلاش کرد که راهی برای عبور از دروازه‌بان مستحکم ایران پیدا نکرد».

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا