ورزشی

تراکتور ۱ – ۱ آلومینیوم اراک/ تبریزی‌ها هم از رقابت قهرمانی جا ماندند

۲۲:۲۴ – ۲۰ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۰۷۵۸۰ ۲۲:۲۴ – ۲۰ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۰۷۵۸۰ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF لیگ برتر فوتبال؛ تراکتور ۱ – ۱ آلومینیوم اراک/ تبریزی‌ها هم از رقابت قهرمانی جا ماندند تراکتور ۱ - ۱ آلومینیوم اراک/ تبریزی‌ها هم از رقابت قهرمانی جا ماندند ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

تراکتور و آلومینیوم اراک از هفته بیست و دوم لیگ برتر به مصاف یکدیگر رفتند که بازیکنان ایرالکو با نمایشی خوب در تبریز از شکست گریختند.

تیم‌های تراکتور و آلومینیوم اراک در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال ایران در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

مهدی هاشم‌نژاد در دقیقه ۳۶ تک گل نیمه نخست مسابقه را روی پاس گل ریکاردو آلوز به ثمر رساند تا اولین گل پرشور‌ها در ورزشگاه خانگی مقابل آلومینیوم رقم بخورد. آنها در دیدار‌های خانگی قبلی خود مقابل تیم اراکی موفق به گلزنی نشده بودند.

در نیمه دوم هر دو تیم برای گلزنی تلاش کردند، اما میهمان به هدفش رسید و سیدمهران موسوی در دقیقه ۸۳ با ضربه سر توپ را وارد دروازه حسین پورحمیدی کرد.

با این تساوی، تراکتور ۴۰ امتیازی شد و در فاصله ۷ امتیازی با استقلالِ صدرنشین در رتبه سوم جدول باقی ماند و آلومینیوم اراک هم با ۳۰ امتیاز جایگاهش در رتبه هفتم تغییری نکرد.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا