ورزشی

تاج: از فصل آینده صندلی هر تماشاگر مشخص خواهد بود

۱۵:۵۰ – ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۸۷۲۷۸۹۴ ۱۵:۵۰ – ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۸۷۲۷۸۹۴ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF تاج: از فصل آینده صندلی هر تماشاگر مشخص خواهد بود تاج: از فصل آینده صندلی هر تماشاگر مشخص خواهد بود ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: از فصل آینده هر هوادار با کد ملی روی صندلی مخصوص خود خواهند نشست در غیر این صورت لیگ را آغاز نمی کنیم.

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال درباره جلسه دیروز اعضای فدراسیون فوتبال در وزارت ورزش در مورد ناهنجاری‌های اخیر فوتبال ایران گفت: ما مکلفیم و دنبال این هستیم که بانوان در ورزشگاه‌ها بازی‌ها را از نزدیک ببینید، اما نه به هر قیمتی. در نامه وزیر ورزش به من هم، ایشان این مسئولیت را متوجه باشگاه‌ها دانستند که البته‌ ای اف سی، فیفا و قانون هم همین را می‌گوید که باشگاه‌ها باید خودشان از هوادارانشان پذیرایی و حضانت کنند. ما هم به باشگاه‌ها نامه زدیم که اگر آمادگی لازم برای حضور بانوان در ورزشگاه‌ها را ندارند، این کار را نکنید.

در بازی پرسپولیس و سپاهان یک فردی بی احترامی کرد که به شدت با او برخورد شد و کمیته ارکان قضایی فدراسیون او را ۱۰ سال از حضور در ورزشگاه‌ها محروم کرد.

او ادامه داد: اقدامی جدی در حال برنامه ریزی است، با ثبت احوال هم صحبت شده و وزارت کشور هم به دنبال عملی کردن این موضوع است که از فصل آینده هر تماشاگر با کد ملی روی صندلی خودش بنشیند و اساسنامه آن در کانون هواداران در حال تصویب است که هر باشگاهی باید کانون هواداران داشته باشد. این اساسنامه در حال اصلاح در شورای امنیت کشور است و لیگ آینده اگر این مولفه‌ها را نداشته باشد، ما لیگ را آغاز نخواهیم کرد.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا