ورزشی

بولونیا ۰ – ۱ اینتر/ تیم آماده تیاگو موتا هم از پس نراتزوری برنیامد + فیلم

۲۲:۵۵ – ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۷۱۲۹ ۲۲:۵۵ – ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۷۱۲۹ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF سری آ ایتالیا؛ بولونیا ۰ – ۱ اینتر/ تیم آماده تیاگو موتا هم از پس نراتزوری برنیامد + فیلم بولونیا ۰ - ۱ اینتر/ تیم آماده تیاگو موتا هم از پس نراتزوری برنیامد + فیلم ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

تیاگو موتا و تیم قدرتمندش هم نتوانستند از اینترِ آماده این روزها امتیاز بگیرند.

از هفته بیست و هشتم رقابت‌های سری آ ایتالیا امشب از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه بولونیا میزبان اینتر بود که با یک گل شکست خورد.

بولونیا با هدایت تیاگو موتا این روز‌ها یکی از آماده‌ترین تیم‌های سری آ ایتالیا محسوب می‌شود و با شش پیروزی پیاپی موفق شده جایگاهش را در رتبه چهارم جدول رده بندی مستحکم کند، اما حتی تیم آماده موتا هم نتوانست در ورزشگاه رناتو دلارا مقابل صدرنشین بلامنازع سری آ دوام بیارود و با تک گل یان بیسک مدافع آلمانی نراتزوری شکست خورد.

شاگردان سیمونه اینزاگی که از آماده‌ترین تیم‌های اروپا محسوب می‌شود، توانست سیزدهمین پیروزی پیاپی خود را در همه رقابت‌ها به دست آورد و انتقام حذف از جام حذفی ایتالیا را هم از بولونیا بگیرد.

اینتر با این پیروزی ۷۵ امتیازی شد و در فاصله ۱۰ هفته مانده تا پایان فصل سری آ، اختلاف خود را با یوونتوس رده دومی به ۱۸ امتیاز افزایش داد. بولونیا هم با ۵۱ امتیاز در رتبه چهارم قرار دارد و رم رده پنجمی در صورت پیروزی در دیدار فردا شب مقابل فیورنتینا، به یک امتیازی این تیم خواهد رسید.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا