ورزشی

برگزاری نخستین نشست شورای پژوهش فدراسیون اسکیت

۱۸:۴۵ – ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۶۹۱۳۹ ۱۸:۴۵ – ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۶۹۱۳۹ ورزشی سایر حوزه ها نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF برگزاری نخستین نشست شورای پژوهش فدراسیون اسکیت برگزاری نخستین نشست شورای پژوهش فدراسیون اسکیت ورزشی سایر حوزه ها نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

نخستین نشست شورای پژوهش در فدراسیون اسکیت با حضور رئیس فدراسیون آغاز به کار کرد.

نخستین نشست شورای پژوهش در فدراسیون اسکیت با حضور مجید هنرجو رئیس فدراسیون و سایر اعضای این شورا آغاز به کار کرد.

در ابتدای این نشست محمدرضا فضلی به عنوان دبیر شورای پژوهش با ابراز خرسندی از حضور اعضای این شورا گفت: تشکر و قدردانی را دارم از تمام دوستان و عزیزانی که در نخستین جلسه شورای پژوهش حضور پیدا کرده‌اند. خیلی خوب است که ساختاری را برای فعالیت‌های مطالعاتی در فدراسیون ایجاد کنیم. بهترین راهکار این است تا از پتانسیل و ظرفیت دانشجویان علاقه‌مند به این رشته و آن‌هایی که در این حوزه فعالیت دارند بیشتر استفاده کنیم.

در ادامه این نشست مجید هنرجو رئیس فدراسیون ضمن عرض خیر مقدم به تمام اعضای این شورا گفت: نکته کلیدی است که همفکری خوبی در بحث مسائل پژوهشی داشته باشیم. خوشحالم که این آیین نامه توسط هیئت رئیسه به تصویب رسید و در مجمع عمومی نیز تمام اعضاء به آن رأی مثبت دادند. فکر می‌کنم در آینده بتوانیم از این شورای پژوهشی استفاده بیشتری ببریم.

او ادامه داد: تشکیل شورای پژوهش برای نخستین بار در فدراسیون صورت گرفته که با همکاری اعضاء امیدواریم با بهره‌مندی از یافته‌های پژوهش و مطالعات کاربردی به بهبود ارتقای عمکلرد فدراسیون، نتایج ورزشکاران و تیم‌های ملی برسیم.

رئیس فدراسیون اسکیت در پایان صحبت‌های خود تصریح کرد: جایگاه شورای پژوهش هدایت بر کاربست طرح‌های پژوهشی، مطالعاتی و تایید انتشار کتبی و مقالات علمی است.

در این نشست همچنین نواب رئیس فدراسیون، دبیر کل فدراسیون و اعضای شورای پژوهش، شهرام نظری، رسول نوروزی، محمدرضا فضلی، ولی الله شاهدی و حسین منصوری که از اساتید حوزه ورزش کشور هستند، حضور داشتند.

گفتنی است در پایان این نشست احکام اعضای شورای پژوهش توسط مجید هنرجو رئیس فدراسیون به آن‌ها داده شد.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی سایر حوزه ها

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا