ورزشی

برگزاری مراسم معارفه احسان حدادی در فدراسیون دوومیدانی

۱۶:۲۱ – ۱۲ تير ۱۴۰۳ ۸۷۶۹۰۲۷ ۱۶:۲۱ – ۱۲ تير ۱۴۰۳ ۸۷۶۹۰۲۷ ورزشی پایه و آبی نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF برگزاری مراسم معارفه احسان حدادی در فدراسیون دوومیدانی برگزاری مراسم معارفه احسان حدادی در فدراسیون دوومیدانی ورزشی پایه و آبی نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

مراسم معارفه و تودیع احسان حدادی رئیس و سرپرست فدراسیون دوومیدانی امروز در این فدراسیون برگزار شد.

مراسم ‌معارفه و تودیع احسان حدادی رئیس جدید فدراسیون دوومیدانی و حسین مطیعی سرپرست فدراسیون، امروز با حضور احمد نامنی مدیرکل دفتر مشترک فدراسیون‌ها و جمعی از ورزشکاران، مربیان و پیشکسوتان ورزش دوومیدانی ایران برگزار شد.

در این مراسم احسان حدادی رئیس جدید فدراسیون دوومیدانی اظهار کرد: خوشحالم که در خانه خودم هستم. امیدوارم چهار سال دیگر این فدراسیون را با سبدی از افتخارات به دست شخص بعدی بسپارم.

حدادی ادامه داد: وقتی در مجمع انتخابات به دور دوم نمی رسد یعنی جامعه دوومیدانی به دنبال ارتقاء است و راه خود را پیدا کرده است.

در ادامه این مراسم احمد نامنی گفت: شخصی که در جایگاه ریاست فدراسیون قرار گرفته است نیازی به معرفی ندارد. احسان حدادی از گوشت و پوست همین ورزش است و امیدوارم درمسیر مدیریت نیز همانند دوران ورزشی موفق و سر بلند باشد.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی پایه و آبی

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا