ورزشی

برهانی از سرمربیگری شهردار آستارا استعفا داد

۱۵:۵۳ – ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۹۴۴۴۹ ۱۵:۵۳ – ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۹۴۴۴۹ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF برهانی از سرمربیگری شهردار آستارا استعفا داد برهانی از سرمربیگری شهردار آستارا استعفا داد ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

آرش برهانی از هدایت تیم فوتبال شهرداری آستارا استعفا داد.

آرش برهانی سرمربی تیم فوتبال شهرداری آستارا پس از شکست در بازی برابر فجر سپاسی شیراز با انتشار متنی در صفحه شخصی خود از هدایت تیم فوتبال شهرستان آستارا استعفا داد.

در قسمتی از این پیام آماده است: تشکر ویژه میکنم از هوادارن عزیز به خاطر لطف و محبتی که به بنده و بچه‌های تیم داشتند، هرگز خوبی‌های شما را فراموش نخواهم کرد. هوادارانی با فرهنگ و با درک بالا از مسائل فوتبال و دوستداشتی که بعد از باخت به تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز، با وجود ناراحتی زیادی که داشتید صحبت‌ها و لطفی که به بنده داشتید، تصمیم به جدایی برای من سخت بود.

اما همان طور که در جریان مشکلات باشگاه هستید تا کنون شاهد بدقولی‌های زیاد و عدم انجام تعهدات بودم که کار را برای کادر فنی و بازیکنان تیم سخت کرد و ادامه همکاری بنده به صلاح تیم دوست داشتنی آستارا نیست.

امیدوارم با رفتن من شرایط بهتر شود و بازیکنان با غیرت تیم شهرداری آستارا که تنها دل خوشی ورزشی شهرستان هستند، روز‌های با اقتدار پیش رو داشته باشند.

شهرداری آستارا با ۱۹ امتیاز در جایگاه پانزدهم جدول لیگ دسته یک قرار دارد.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا