ورزشی

بایرن مونیخ ۱ – ۰ آرسنال/ طلسم توپچی‌ها مقابل باوارایی‌ها حفظ شد + فیلم

۰۰:۵۰ – ۳۰ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۱۴۱۲۵ ۰۰:۵۰ – ۳۰ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۱۴۱۲۵ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF لیگ قهرمانان اروپا؛ بایرن مونیخ ۱ – ۰ آرسنال/ طلسم توپچی‌ها مقابل باوارایی‌ها حفظ شد + فیلم بایرن مونیخ ۱ - ۰ آرسنال/ طلسم توپچی‌ها مقابل باوارایی‌ها حفظ شد + فیلم ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

بایرن مونیخ در مجموع با برتری ۳ – ۲ راهی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا شد تا رویای حضور در فینال ومبلی ادامه داشته باشد.

در چارچوب دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، تیم بایرن مونیخ در ورزشگاه آلیانز آره نای شهر مونیخ در حالی میزبان آرسنال بود که بازی رفت در لندن با تساوی ۲-۲ به پایان رسیده بود و باوارایی‌ها با یک گل در بازی برگشت حریف را شکست دادند و صعود کردند.

در نیمه اول بازی بایرن مونیخ با رویکردی هجومی ظاهر شد و چندین‌بار قصد داشتند به دروازه توپچی‌ها نزدیک شوند، اما دفاع خوب شاگردان میکل آرتتا مانع از این اتفاق شد.

نیمه دوم هم با حملات بایرن آغاز شد. در ابتدای نیمه ضربات لئون گورتزکا و رافائل گریرو به تیر‌های افقی و عمودی دروازه خوردند و با بدشانسی تبدیل به گل نشدند.

مقاومت آرسنالی‌ها بالاخره در دقیقه ۶۳ از بین رفت. روی یک ضدحمله پاس لروی سانه در سمت راست از همه گذشت و در طرف مخالف به رافائل گریرو رسید. در حالی‌که بازیکنان آرسنال در محوطه جریمه به هم ریخته بودند، ستاره پرتغالی توپ را به روی دروازه ارسال کرد و در آنجا کیمیش از کمند مدافعان آرسنال گریخت و با یک ضربه سر شیرجه‌ای و فوق‌العاده دروازه مهمان را باز کرد.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

در نهایت بایرن مونیخ بعد از چهار سال غیبت دوباره به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کرد و حسرت آرسنال برای صعود به این مرحله ۱۵ ساله شد.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا