ورزشی

بایرن مونیخ ۰ – ۲ دورتموند/ طلسم زنبور‌ها در مونیخ شکست + فیلم

۰۲:۱۹ – ۱۲ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۰۱۵۰۸ ۰۲:۱۹ – ۱۲ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۰۱۵۰۸ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF بوندس لیگای آلمان؛ بایرن مونیخ ۰ – ۲ دورتموند/ طلسم زنبور‌ها در مونیخ شکست + فیلم بایرن مونیخ ۰ - ۲ دورتموند/ طلسم زنبور‌ها در مونیخ شکست + فیلم ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

پس از تقریبا ۱۰ سال، دورتموند در آلیانز آرنا مقابل بایرن مونیخ به برتری دست یافت.

صد و دهمین درکلاسیکر تاریخ فوتبال آلمان با پیروزی ۲ بر صفر دورتموند به پایان رسید. دورتموند که در ورزشگاه آلیانز آرنای شهر مونیخ مقابل بایرن بحران زده به میدان رفته بود، موفق شد برای نخستین بار در ۱۰ سال اخیر در مونیخ مقابل بایرن پیروز شود.

یک گل زودهنگام از کریم آدیمی و یک گل دیرهنگام از یولیان رایرسون پیروزی مهم شاگردان ترزیچ را رقم زد تا مونیخی‌ها دیگر به قهرمانی در این فصل فکر نکنند.

بایرن با این شکست ۶۰ امتیازی ماند و فاصله با تیم صدرنشین بایرلورکوزن به عدد ۱۳ رسید؛ تیم ژابی آلونسو حالا به تنها ۳ پیروزی از ۷ مسابقه باقی‌مانده برای قهرمانی لیگ احتیاج دارد. دورتموند هم ۵۳ امتیازی شد و با توجه به توقف لایپزیش مقابل ماینز اختلافش را در رتبه چهارم با این تیم به ۳ امتیاز افزایش داد تا به سهمیه لیگ قهرمانان اروپای سال آینده نزدیکتر شود.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا