ورزشی

باشگاه پرسپولیس منتظر پاسخ آلومینیوم برای جذب لیموچی

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال باشگاه پرسپولیس منتظر پاسخ آلومینیوم برای جذب لیموچی نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF ۱۹:۱۳ – ۱۹ تير ۱۴۰۳ ۸۷۷۴۳۸۷ ۱۹:۱۳ – ۱۹ تير ۱۴۰۳ ۸۷۷۴۳۸۷ باشگاه پرسپولیس منتظر پاسخ آلومینیوم برای جذب لیموچی نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال باشگاه پرسپولیس منتظر پاسخ آلومینیوم برای جذب لیموچی باشگاه پرسپولیس منتظر پاسخ آلومینیوم برای جذب لیموچی نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

باشگاه‌های پرسپولیس و آلومینیوم اراک در مورد مهدی لیموچی به توافق‌هایی دست پیدا کرده‌اند اما هنوز این موضوع نهایی نشده است.

مهدی لیموچی یکی از بازیکنانی است که باشگاه پرسپولیس برای جذب وی وارد عمل شد. با توجه به سوالات هواداران و رسانه‌ها در این ارتباط حسین بادامکی اظهار کرد: در ارتباط با این بازیکن با توجه به نظر مثبت وی، مذاکرات با باشگاه آلومینیوم اراک برای اخذ رضایت‌نامه انجام شد. در پاره‌ای موارد نیز توافق‌هایی صورت گرفت که در پی آن تاریخی مقرر شد تا اظهارنظر نهایی از سوی باشگاه مبدا صورت بگیرد.

معاون ورزشی باشگاه پرسپپولیس افزود: در حال حاضر چند روزی از آن تاریخ گذشته است و متاسفانه همچنان منتظر هستیم تا باشگاه آلومینیوم اراک طبق روال معمول و عرف مذاکرات، نظر خود را برای ادامه روند کار اعلام نماید. امیدواریم این اتفاق هرچه سریع‌تر روی بدهد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا