ورزشی

باشگاه پرسپولیس به محکومیت ۱۲۰ میلیاردی اعتراض کرد

۱۵:۳۴ – ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۶۳۰۹۴ ۱۵:۳۴ – ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۶۳۰۹۴ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF باشگاه پرسپولیس به محکومیت ۱۲۰ میلیاردی اعتراض کرد باشگاه پرسپولیس به محکومیت ۱۲۰ میلیاردی اعتراض کرد ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

باشگاه پرسپولیس به پرونده محکومیت سنگین این تیم در یک پرونده اعتراض کرد.

باشگاه پرسپولیس به دلیل شکایت یک شرکت تبلیغاتی در پرونده‌ای که مربوط به سال ۱۳۹۸ است، به پرداخت مبلغ حدود ۱۲۰ میلیارد تومان محکوم شده است.

باشگاه پرسپولیس در سال ۹۸ و در زمان مدیریت ایرج عرب در قراردادی حق بلیت‌فروشی دیدار‌های این تیم را به یک شرکت تبلغاتی واگذار می‌کند، اما پس از دریافت هفت میلیارد تومان، این قرارداد بنا به دلایلی فسخ شده که همین موضوع باعث شکایت شرکت تبلیغاتی و محکومیت ۱۲۰ میلیاردی پرسپولیس در دادگاه بدوی شده است.

در همین زمینه باشگاه پرسپولیس به تازگی با ارائه مستنداتی به رأی صادر شده از سوی دادگاه اعتراض کرده است. سرخپوشان مدعی هستند در زمان عقد قرارداد ایرج عرب با این شرکت تبلیغاتی، نام حمیدرضا گرشاسبی در سامانه ثبت شرکت‌ها به‌عنوان مدیرعامل پرسپولیس درج شده بود و براساس قانون عقد قرارداد عرب با این شرکت غیرقانونی بوده است.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا