ورزشی

باشگاه پرسپولیس: از رفتار رادوشویچ و وکیلش متعجب شدیم!

۲۲:۴۰ – ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۷۲۹۵۸ ۲۲:۴۰ – ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۷۲۹۵۸ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF باشگاه پرسپولیس: از رفتار رادوشویچ و وکیلش متعجب شدیم! باشگاه پرسپولیس: از رفتار رادوشویچ و وکیلش متعجب شدیم! ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

مدیران پرسپولیس اعلام کردند: رادوشویچ و وکیلش بدون هیچ دلیل مستدلی هر بار فرم مفاصاحساب صادر شده از سوی سازمان امور مالیاتی کشور را رد می‌کنند.

در اطلاعیه باشگاه پرسپولیس، آمده است: در رابطه با پرونده مالیاتی بوژیدار رادوشویچ به اطلاع هواداران عزیز می‌رساند با همکاری مسئولان محترم سازمان امور مالیاتی کشور، مفاصاحساب مالیاتی مربوط به دوران حضور دروازه‌بان سابق پرسپولیس در ایران روز ۲۶ بهمن دریافت و بلافاصله ترجمه برای وکیل این بازیکن ارسال شد.

مرتبه اول، وکیل رادوشویچ این نامه را کافی ندانست و به همین دلیل با پیگیری‌های باشگاه و همکاری مجدد مسئولان این سازمان چند نامه دیگر مبنی بر تسویه حساب مالیات این بازیکن تنظیم و برای وکیلش فرستاده شد.

برگه تسویه حساب مالیاتی که برای رادوشویچ اخذ شده معتبرترین نامه در این زمینه است که سازمان امور مالیاتی کشور برای اشخاص حقیقی یا حقوقی صادر می‌کند و نکته مهمتر اینکه تسویه حساب مالیاتی با برانکو ایوانکوویچ نیز که همین چند هفته پیش انجام شد عینا و دقیقا مانند همین برگه بوده که برای سرمربی سابق پرسپولیس ارسال شد و مورد قبول و تایید او و وکیلش قرار گرفت.

با این حال و در کمال تعجب شاهدیم که بازیکن کروات و وکیلش بدون هیچ دلیل منطقی و مستدلی هر بار فرم مفاصاحساب صادر شده از سوی سازمان امور مالیاتی کشور را رد می‌کنند و به دلایلی که برای هیچکس مشخص نیست از ارسال تاییدیه به فیفا خودداری کرده و عجیب این که باشگاه پرسپولیس را متهم به دروغ گویی هم می‌کنند.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا