ورزشی

بازی‌های دوستانه النصر در چین به خاطر رونالدو لغو شد/ کریس عذرخواهی کرد

۱۸:۲۰ – ۰۳ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۲۱۲۱ ۱۸:۲۰ – ۰۳ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۲۱۲۱ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF بازی‌های دوستانه النصر در چین به خاطر رونالدو لغو شد/ کریس عذرخواهی کرد بازی‌های دوستانه النصر در چین به خاطر رونالدو لغو شد/ کریس عذرخواهی کرد ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

بازی‌های دوستانه النصر در کشور چین به خاطر مصدومیت برنده پنج توپ طلا لغو شد.

تیم فوتبال النصر که برای انجام دو بازی دوستانه با تیم‌های شانگهای شنهوا و ژنجیانگ پروفشنال راهی کشور چین شده است، به خاطر مصدومیت کریستیانو رونالدو پیش از بازی با شانگهای شنهوا، این دو بازی دوستانه را لغو کرد. مسئولان برگزاری این تور اعلام کرده‌اند هزینه تمامی بلیت‌های فروخته شده این دو بازی به هواداران بازگردانده می‌شود.

رونالدو در کنفرانس خبری که به این منظور برگزار شد، گفت: می‌خواهم از هواداران چینی عذرخواهی کنم. می‌دانم که همه باید غمگین باشند، چون من نیز غمگین هستم. روز غم‌انگیزی است، برخی چیزها خارج از کنترل من است، اما ما باز خواهیم گشت. من بازیکنی هستم که با وجود اینکه 22 سال است بازی می‌کنم، خیلی دچار مصدومیت نمی‌شوم.

برنده پنج توپ طلا افزود: می‌توانم افرادی را ببینم که بیرون از زمین از من حمایت و النصر را تشویق می‌کنند، اما به شما قول می‌دهم که با تیمم به اینجا بازخواهم گشت تا دوباره در این بازی‌های دوستانه شرکت کنم.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا