ورزشی

بازگشت آزمون به ایتالیا/ سردار آماده دیدار با اینتر

۱۲:۵۷ – ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۶۵۸۲۵ ۱۲:۵۷ – ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۶۵۸۲۵ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF بازگشت آزمون به ایتالیا/ سردار آماده دیدار با اینتر بازگشت آزمون به ایتالیا/ سردار آماده دیدار با اینتر ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

مهاجم ایرانی تیم فوتبال رم ایتالیا در دیدار شامگاه شنبه تیمش برابر اینتر می‌تواند در ترکیب قرار گیرد.

تیم فوتبال رم ایتالیا در هفته ۲۴ سری آ شامگاه شنبه ۲۱ بهمن باید از تیم اینتر میزبانی کند. سردار آزمون که به دلیل حضور در ترکیب تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا دیدار‌های زیادی را برای رم از دست داد روز گذشته جمعه ۲۰ بهمن وارد ایتالیا شد و خود را به کادر فنی جدید تیمش معرفی کرد.

طبق اعلام سایت «forzaroma» این بازیکن در اختیار «د روسی» قرار گرفته و برای بازی با اینتر آماده است. تیم‌های اینتر و رم به ترتیب با ۵۷ و ۳۸ امتیاز در رده‌های اول و پنجم جدول قرار دارند و این بازی برای هر دو تیم از حساسیت بالایی برخوردار است.

همچنین نام سردار در لیست اروپایی رم هم قرار گرفته و روز پنج‌شنبه تیم رم باید به مصاف فاینورد هلند برود که فوتبال‌دوستان ایرانی می‌توانند شاهد حضور سردار آزمون در تیم رم و علیرضا جهانبخش در تیم فاینورد باشند.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا