ورزشی

بارسلونا ۴ – ۲ والنسیا/ لواندوفسکی بلای جان خفاش‌ها شد+ فیلم

۰۶:۲۸ – ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۸۷۲۳۱۷۰ ۰۶:۲۸ – ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۸۷۲۳۱۷۰ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF لالیگای اسپانیا؛ بارسلونا ۴ – ۲ والنسیا/ لواندوفسکی بلای جان خفاش‌ها شد+ فیلم بارسلونا ۴ - ۲ والنسیا/ لواندوفسکی بلای جان خفاش‌ها شد+ فیلم ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

بارسلونا در دیداری که حریفش یک نیمه را ۱۰ نفره بازی می‌کرد، بازگشت خوبی به بازی داشت و برابر والنسیا در خانه به پیروزی رسید.

در آخرین دیدار هفته سی و سوم لالیگای اسپانیا، تیم بارسلونا میزبان والنسیا بود که با درخشش لواندوفسکی با نتیجه چهار بر دو به پیروزی رسید.

در این بازی ابتدا فرمین لوپز در دقیقه ۲۲ بارسا را پیش انداخت، اما در ادامه خفاش‌ها دو گل زدند و تا در نیمه نخست پیروز به رختکن بروند. البته در ثانیه‌های پایانی وقت‌های تلف شده نیمه نخست، دروازه بان والنسیا خارج از محوطه جریمه توپ را با دست لمس کرد و از زمین بازی اخراج شد تا این تیم در نیمه دوم ۱۰ نفره بازی کند. نیمه‌ای که لواندوفسکی در آن درخشید و هت تریک کرد تا بارسلونا چهار بر دو پیروز این مسابقه شود.

شاگردان ژاوی با این پیروزی ۷۳ امتیازی شد و دوباره رتبه دوم را از خیرونا پس گرفت. والنسیا هم با ۴۷ امتیاز هشتم است.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا