ورزشی

بارسلونا ۴ – ۰ ختافه/ صعود شاگردان ژاوی به رده دوم با بردی پرگل + فیلم

۲۱:۲۰ – ۰۵ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۷۶۴۱۲ ۲۱:۲۰ – ۰۵ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۷۶۴۱۲ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF لالیگای اسپانیا؛ بارسلونا ۴ – ۰ ختافه/ صعود شاگردان ژاوی به رده دوم با بردی پرگل + فیلم بارسلونا ۴ - ۰ ختافه/ صعود شاگردان ژاوی به رده دوم با بردی پرگل + فیلم ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

بارسلونا موفق شد با نتیجه پرگل چهار بر صفر مهمان مادریدی خود را شکست دهد.

بارسلونا و ختافه در چارچوب بازی‌های هفته ۲۶ فصل ۲۴-۲۰۲۳ لالیگا به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی پرگل میزبان با نتیجه ۴-۰ به پایان رسید.

رافینیا در دقیقه ۲۰، ژوائو فلیکس در دقیقه ۵۳، فرنکی دیونگ در دقیقه ۶۱ و فرمین لوپس در دقیقه ۱+۹۰ گل‌های این بازی را به ثمر رساندند.

بدین ترتیب بارسلونا ۵۷ امتیازی شد و به رده دوم صعود کرد تا ژیرونا تحت فشار قرار بگیرد. از سوی دیگر اختلاف با رئال مادرید نیز به ۵ امتیاز کاهش یافت، البته ژیرونا و رئال هنوز بازی خود را انجام نداده‌اند. رافینیا در این دیدار پس از بازگشت به ترکیب اصلی پس از مدت‌ها هم درخشید و هم فرصت سوزی‌های متعددی داشت.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا