ورزشی

این بازیکن استقلال بدون بازی پول می‌گیرد

۰۹:۴۳ – ۰۹ فروردين ۱۴۰۳ ۸۶۹۹۷۴۷ ۰۹:۴۳ – ۰۹ فروردين ۱۴۰۳ ۸۶۹۹۷۴۷ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF این بازیکن استقلال بدون بازی پول می‌گیرد این بازیکن استقلال بدون بازی پول می‌گیرد ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

میرزایی بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران که به دلیل مصدومیت از ابتدای فصل بازی‌های را از دست داده بود بعد از بهبود هم نمی‌تواند برای استقلال بازی کند.

رضا میرزایی بازیکن تیم فوتبال استقلال که فصل گذشته دچار مصدومیت شد در این فصل تا این جای کار نتوانست برای استقلال به میدان برود، اما پول خود را کامل خواهدگرفت.

ماجرا از این قرار است که استقلال نام وی را از فهرست خارج کرده است و او اکنون در تمرینات حضور دارد ولی نمی‌تواند برای این تیم به میدان برود و همین موضوع باعث شده است این بازیکن پول قرارداد این فصل خود را دریافت کند و به واقع استقلال به بازیکنی که در فهرست حضور ندارد باید پول بدهد.

اینکه باشگاه با وی بر سر دریافتی توافقی داشته است یا خیر مشخص نیست، اما احتمال می‌رود بخشی از قرارداد این بازیکن با توافق کسر شود و برای فصل آینده قراردادی جدید منعقد شود.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا