ورزشی

اینفانتینو: فوتبال در کشور ایران در حال شکوفایی است

۲۱:۲۸ – ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۱۰۵۱ ۲۱:۲۸ – ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۱۰۵۱ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF اینفانتینو: فوتبال در کشور ایران در حال شکوفایی است اینفانتینو: فوتبال در کشور ایران در حال شکوفایی است ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

رئیس فیفا به مناسبت سال روز سفرش به ایران، پستی در صفحه‌ی شخصی‌اش منتشر کرد.

جیانی اینفانتینو رئیس فیفا به مناسبت سال روز سفرش به ایران، طی پستی در صفحه‌ی شخصی خود نوشت: در چنین روزی در سال ۲۰۱۸، من به کشور زیبای جمهوری اسلامی ایران سفر کردم تا درباره توسعه‌ی فوتبال به ویژه حوزه‌ی بانوان گفتگو کنم. من بسیار خوشحالم که پیشرفت قابل توجهی را از آن زمان می‌بینم.

سال گذشته حدود ۳۰۰۰ بانو در دربی تهران بین دو تیم پرسپولیس و استقلال حضور داشتند.

در مسابقات اخیر شاهد کسب مقام سومی ایران در جام جهانی فوتبال ساحلی ۲۰۲۴ امارات بودیم. از حسن روحانی، رئیس جمهور سابق که در سال ۲۰۱۸ با او ملاقات کردم و همچنین با ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور فعلی جمهوری اسلامی ایران که سال گذشته گفتگو‌های پرباری با وی داشتم، بسیار سپاسگزارم.

خوشحالم که تلاش‌های ما منجر به نتایج مثبت می‌شود، زیرا فوتبال در کشور ایران در حال شکوفا شدن است و فیفا از ابتکارات مختلف برای توسعه حمایت می‌کند. همچنین از همه‌ی اعضای فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران به رهبری مهدی تاج به دلیل نقشی که در پیشبرد فوتبال داشتند، تشکر می‌کنم.

همه در ایران می‌توانند از حمایت مستمر فیفا در تعمیم فوتبال به افراد بیشتری در کشور مطمئن باشند.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا