ورزشی

ایران ۲ – ۳ برزیل/ رویای رسیدن به فینال در ثانیه‌های پایانی پرپر شد + فیلم

۱۸:۴۳ – ۰۵ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۷۶۳۱۸ ۱۸:۴۳ – ۰۵ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۷۶۳۱۸ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF نیمه‌نهایی جام‌جهانی فوتبال ساحلی؛ ایران ۲ – ۳ برزیل/ رویای رسیدن به فینال در ثانیه‌های پایانی پرپر شد + فیلم ایران ۲ - ۳ برزیل/ رویای رسیدن به فینال در ثانیه‌های پایانی پرپر شد + فیلم ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

تیم‌ملی فوتبال ساحلی ایران در مرحله نیمه‌نهایی جام‌جهانی ۲۰۲۴ به مصاف برزیل، پرافتخارترین تیم جام رفت که با نتیجه سه بر دو شکست خورد.

تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در مرحله نیمه نهایی جام جهانی که در دبی در حال برگزاری است به مصاف تیم ملی برزیل رفت که با نتیجه سه بر دو شکست خورد.

ترکیب تیم ملی ایران:

سرمربی: علی نادری
حمید بهزادپور، مسلم مسیگر(کاپیتان)، سعید پیرامون، علی میرشکاری و محمد معصومی زاده
نیمکت نشینان: امیرحسین اکبری، سید مهدی میرجلیلی، رضا امیری، مهدی شیرمحمدی و موحد محمدپور و محمدعلی مختاری

در وقت اول و همان ابتدای بازی علی میرشکاری با شوتی محکم و پاس راست قفل دروازه برزیل را شکست. در ادامه مسلم مسیگر با ضربه‌ای نرم می‌توانست اختلاف را به دو گل برساند که مدافعان برزیل، توپ را از روی خط برگرداندند.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

وقت دوم هم مثل وقت اول با گلزنی ایران آغاز شد. محمد معصومی زاده با قیچی برگردانی تماشایی ایران را دو بر صفر پیش انداخت. اما در ادامه برزیل صاحب ضربه پنالتی شد و توپ را خلاف جهت حرکت دروازه بان ایران به گل تبدیل کرد. برزیل بعد از زدن گل اول فشار زیادی روی دروازه ایران برای به تساوی کشاندن بازی آورد، اما در نهایت این وقت هم با پیروزی دو بر یک ایران تمام شد.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

ایران وقت سوم را هم هجومی آغاز کرد اما این بار نتوانست مانند دو وقت قبلی در ابتدا گلزنی کند. برزیل در ادامه سوار بازی شد و با یک ضربه برگردون زیبا، گل دوم را وارد دروازه ایران کرد. بعد از مساوی شدن بازی ایران تا پایان وقت سوم بازی بهتری به نمایش گذاشت، اما برزیل هم چند فرصت خطرناک گلزنی داشت و از یکی از این موقعیت‌ها در فاصله ۴۰ ثانیه مانده تا پایان مسابقه به گل رسیدند و توانستند ایران را با نتیجه سه بر دو شکست دهند.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا