ورزشی

ایران ۲ – ۱ امارات/ ساحلی بازان کشورمان حریف برزیل در نیمه نهایی شدند + فیلم

۲۰:۱۸ – ۰۳ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۷۵۲۱۵ ۲۰:۱۸ – ۰۳ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۷۵۲۱۵ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF جام جهانی فوتبال ساحلی؛ ایران ۲ – ۱ امارات/ ساحلی بازان کشورمان حریف برزیل در نیمه نهایی شدند + فیلم ایران ۲ - ۱ امارات/ ساحلی بازان کشورمان حریف برزیل در نیمه نهایی شدند + فیلم ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان با شکست امارات به نیمه نهایی جام جهانی فوتبال ساحلی صعود کرد.

تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی که در شهر دوبی برگزار می‌شود به مصاف تیم ملی امارات، میزبان مسابقات رفت که این دیدار با پیروزی دو بر یک ایران به پایان رسید.

۱۲ دقیقه اول با ناکامی دو تیم در باز کردن دروازه حریف همراه بود. هم ایران و هم امارات موقعیت‌هایی داشتند، ولی میزبان مانند بازی‌های مرحله گروهی دفاع خوبی به نمایش گذاشت و اجازه نداد دروازه‌اش باز شود.

در ابتدای وقت دوم امارات موفق به گلزنی شد. بازیکن این تیم قصد داشت شوت بزند، اما ضربه او در میانه راه با ضربه سر «عبدالله عباس» تغییر مسیر داد و به گل تبدیل شد. محمدعلی مختاری می‌خواست برگردان بزند که راه او را سد کردند و پنالتی برای ایران اعلام شد، اما توپ را از کنار دروازه به بیرون زد. در ادامه ملی‌پوشان با حرکتی تمرین‌شده و روی پاسکاری با سر، بازی را به تساوی کشاندند. در اواخر این وقت میرجلیلی دروازه بان گلزن تیم ملی کشورمان باز هم گلزنی کرد و مانند گل قبلی در بازی با تاهیتی که معروف شد با روپایی و شوت از راه دور گل دوم را زد.

دروقت سوم هم توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد تا ایران با نتیجه دو بر یک پیروز و حریف برزیل در نیمه نهایی شود.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا