ورزشی

اوسمار: پرسپولیس با حمایت هوادارانش قوی‌تر می‌شود/ باید تاریخ دربی زودتر مشخص شود

۲۱:۰۶ – ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۶۲۶۷ ۲۱:۰۶ – ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۶۲۶۷ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF اوسمار: پرسپولیس با حمایت هوادارانش قوی‌تر می‌شود/ باید تاریخ دربی زودتر مشخص شود اوسمار: پرسپولیس با حمایت هوادارانش قوی‌تر می‌شود/ باید تاریخ دربی زودتر مشخص شود ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با کمک هواداران توانستیم ۳ امتیاز بازی با فولاد را بگیریم و قدرتشان، ما را قوی‌تر می‌کند.

اوسمار ویرا سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از برد برابر تیم فولاد اظهار کرد: بازی سختی بود و ۲ بار عقب افتادیم، اما بازیکنان ما عالی کار کردند. البته شانس‌های زیادی داشتیم که بیش از چهار گل بزنیم. می‌دانستیم فولاد از ضربات ایستگاهی استفاده می‌کند که متأسفانه ۲ بار گل خوردیم. برای ما نمونه‌ای شد که با کمک هواداران بازی خوبی انجام دهیم و سه امتیاز را بگیریم.

او ادامه داد: می‌خواستم از بازیکنانم تشکر کنم، چون تمرکزشان را از بین دو نیمه که با هم بودیم حفظ کردند و در نیمه دوم کار‌هایی که برنامه‌ریزی کرده بودیم، انجام دادند. از هوادارانی که به ورزشگاه آمدند تشکر می‌کنم، حتی در روزی که هوا سرد بود به ورزشگاه آمدند و زمانی که از فولاد عقب بودیم ما را رها نکردند. این قدرتی که هواداران به ما می‌دهند، پرسپولیس را همیشه قوی‌تر می‌کند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس گفته که منتظر اوسمار است تا نام مهاجم مدنظرش را به باشگاه بدهد، گفت: صحبتی هست که داخل باشگاه است و دوست ندارم حرف‌هایی که بین من و درویش انجام می‌شود، با بیرون در میان بگذارم.

اوسمار درباره محرومیت محمدحسین کنعانی‌زادگان از حضور در دربی و پاشنه آشیل خط دفاعی پرسپولیس برای این مسابقه تصریح کرد: امروز می‌خواستم درباره بازی با فولاد صحبت کنم، چون بازی را برده‌ایم و خوشحالم و باید جشن بگیریم. فردا روز دیگری است و می‌توانیم درباره دربی صحبت کنیم.

سرمربی سرخپوشان درباره اینکه هواداران این تیم به تیم او لقب پرسپولیس زلزله را داده‌اند و از اینکه تیم‌شان مثل سه دهه پیش بازی می‌کند، خوشحال هستند گفت: من می‌توانم خودم را جای هواداران بگذارم. اگر من از روی سکو‌ها بازی را می‌دیدم مطمئناً از طرز بازی خوشحال می‌شدم. این لقب‌ها مسئولیت ما را بیشتر می‌کند. وقتی سه دهه قبل که می‌گویید این لقب را می‌دادند و حالا دوباره این اتفاق افتاده است، مسئولیت ما را بیشتر خواهد کرد. هر بازی سعی می‌کنیم تیم‌مان را بهتر کنیم و بازی زیبا را به تماشاگرانی که به ورزشگاه می‌آیند و کسانی که از تلویزیون می‌بینند، تقدیم کنیم.

او درباره بحث تغییر زمان دربی خاطر نشان کرد: همانطور که روز گذشته گفتم این تصمیم باید زودتر گرفته شود، چون به ضرر هر ۲ تیم خواهد شد. ناهماهنگی‌ها به ضرر فوتبال می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه شعار معروف «آبادان، برزیلیته» مخصوص صنعت نفت آبادان است و حالا با حضور او در پرسپولیس باید شعار‌ها به پرسپولیس داده شود، گفت: بعد از بازی با ذوب‌آهن اصفهان گفتیم که شانس‌های زیادی برای گل زدن داشتیم و گفتم باید بیشتر کار کنیم تا گل بزنیم. ما امروز چهار گل زدیم و بیشتر می‌توانستیم به گل برسیم، اما مهم‌تر این است که شانس گل به فولاد در جریان بازی ندادیم. البته یک شانس در اواخر نیمه نخست به پریرا دادیم و می‌توانستند سه بر یک جلو بیفتند که اجازه این کار را ندادیم.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا