ورزشی

اوسمار: هواداران بدانند پرسپولیس همیشه برای پیروزی می‌جنگد

۲۳:۰۹ – ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۳۳۴۰ ۲۳:۰۹ – ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۳۳۴۰ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF اوسمار: هواداران بدانند پرسپولیس همیشه برای پیروزی می‌جنگد اوسمار: هواداران بدانند پرسپولیس همیشه برای پیروزی می‌جنگد ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره برد تیمش برابر تیم نفت و گاز گچساران در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی توضیح داد.

اوسمار ویرا سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پس از پیروزی این تیم مقابل نفت و گاز گچساران، اظهار کرد: بازی‌های جام حذفی از نظر احساسی سطح بالایی دارند. ۹۰ دقیقه بازی که فقط یک تیم می‌تواند صعود کند.

او افزود: در نیمه اول کمی به مشکل خوردیم و به سختی بازی کردیم، زیرا نفت و گاز گچساران بسته و خوب بازی می‌کرد و ما نتوانستیم موقعیت‌هایی که می‌خواهیم را ایجاد کنیم. خوشبختانه در همان نیمه اول توانستیم یک گل بزنیم تا در نیمه دوم راحت‌تر بازی کنیم.

اوسمار گفت: با وجود اینکه حریف خیلی بسته بازی می‌کرد، اما اجازه ندادیم به ما ضد حمله بزند. بازی‌هایی به این صورت به ما نشان می‌دهد که باید همیشه برای ضد حمله نخوردن آماده باشیم. در رختکن درمورد استفاده از توپ‌های عمقی صحبت کرده بودم، اما گل دانیال از همین منطقه به ثمر رسید. گل دوم در اول نیمه دوم کمک کرد راحت‌تر و آرام‌تر بازی کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره عملکرد عبدالکریم حسن و اینکه به این بازیکن آزادی زیادی نمی‌دهد، عنوان کرد: او سعی کرد چند سانتر ورود به داخل محوطه جریمه حریف داشته باشد. وقتی جلوی تیم‌های بسته بازی می‌کنیم، باید در حمله با دقت و احتیاط بیشتر کار کنیم. در این نوع بازی‌ها متعادل نگه داشتن حمله و سریع بازی کردن سخت است.

او افزود: برای حمله سریع، اورونوف و عبدالکریم نزدیک به هم بازی می‌کردند. امیدوارم با گذشت زمان به هماهنگی بیشتری با هم برسند. نه فقط این ۲ بازیکن بلکه ۲ هافبک وسط که بتوانند به سمت دروازه بروند و گل بزنند.

اوسمار درباره اینکه ابتدا به حضورش روی نیمکت پرسپولیس شک و تردید وجود داشت، اما امروز هواداران او را تشویق کردند، گفت: قبل بازی هم این سوال را جواب دادم. با ۲ روش می‌توانیم کار یک مربی را آنالیز کنیم. یکی با نتایج و یکی عملکرد بازیکنانش؛ در چند بازی اخیر مخصوصا بازی اول با آلومینیوم، بازیکنان آنچه را خواسته بودیم در زمین انجام دادند. در ۳ بازی اخیر هم نتیجه را گرفتیم.

او افزود: ارتباط بین تماشاگران، کادرفنی و بازیکنان می‌تواند خیلی کمک کند تا تیم احساس بهتری داشته باشد. گفته بودم به تماشاگران قول می‌دهم تیمی را خواهند دید که همیشه برای پیروزی می‌جنگد. شاید نتیجه‌ای که می‌خواهند را نگیریم، اما همیشه تیمی را خواهند دید که برای پیروزی می‌جنگد.

اوسمار تصریح کرد: انرژی مثبت هواداران چه در خانه و چه در ورزشگاه، به ما خیلی کمک می‌کند. افراد داخل ورزشگاه این را به ما انتقال می‌دهند و آن را احساس می‌کنیم. امیدوارم رابطه بین تیم و تماشاگران نزدیک‌تر شود و تماشاگران بیشتری را در ورزشگاه ببینیم. یک تیم بزرگ بدون تماشاگر بزرگ وجود ندارد.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا