ورزشی

اوسمار: نتواستیم برنده دربی شویم/ مثل تماشاگران از تساوی راضی نیستم

۲۳:۰۴ – ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۹۰۴۱۸ ۲۳:۰۴ – ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۹۰۴۱۸ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF اوسمار: نتواستیم برنده دربی شویم/ مثل تماشاگران از تساوی راضی نیستم اوسمار: نتواستیم برنده دربی شویم/ مثل تماشاگران از تساوی راضی نیستم ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تلاشمان را کردیم که برنده دربی شویم، اما متاسفانه نشد.

اوسمار ویرا سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره تساوی بدون گل دربی ۱۰۳ اظهار کرد: می‌خواهم به نمایش زیبایی که هواداران در ورزشگاه ایجاد کردند تبریک بگویم. مخصوصا هواداران تیم ما. تمام سعی خود را کردیم که برنده شویم، اما متاسفانه نشد. همه دیدند که ما تمام سعیمان را کردیم تا در زمین حریف با حمله کردن و پاسکاری نتیجه مدنظر را بگیریم؛ تیمی که در کل لیگ با همین روش بازی کرده و به نتایجی که خواسته رسیده است.

او ادامه داد: امروز ناراحتم که نتوانستیم موقعیت‌های بیشتری به وجود بیاوریم. خیلی بازی از لیگ مانده و تا آخر می‌جنگیم تا به هدفی که داریم برسیم. در ابتدای نیمه اول یک مقدار فشار روی تیم بود و چند توپ بلند فرستادیم اگرچه این روش بازی ما نیست. بعد از آن توانستیم بازی را روی زمین بیاوریم و با پاسکاری بازی را کنترل کنیم، اما توپ‌های ما در محوطه جریمه حریف آن طور که می‌خواستیم به ثمر نرسید. بازیکنان ما خیلی کارشان را روی توپ‌های هوایی خوب انجام دادند.

اوسمار در پاسخ به این سوال که می‌دانست استقلال می‌خواهد از فضای پشت دانیال اسماعیلی‌فر استفاده کند؟ گفت: بابت دید خوب شما نسبت به بازی ممنونم، دقیقا چنین اتفاقی افتاد. در ۱۵ دقیقه اول دیدید از جایی که ماشاریپوف بود، سعی می‌کردند از فضای پشت دانیال وارد شوند. یک قسمت بازی که داور وارد زمین شد با بازیکنان صحبت کردیم که به دانیال کمک کنند تا از این کار جلوگیری کنند.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه از داوری رضایت داشت، گفت: در مورد داوری زیاد صحبت نمی‌کنم و متخصصان در باشگاه و در رسانه‌ها هستند که صحبت کنند. نمی‌توانیم بگوییم پنالتی بوده یا نه یا هر چیز دیگر. بهتر است کارشناسان در این مورد صحبت کنند.

اوسمار درباره جذب مهاجم خارجی گفت: همانطور که قبل از بازی گفتم، تمام تمرکز ما این هفته روی دربی بود و از فردا شروع می‌کنیم که بازیکنان آزاد در سطح فوتبال را ببینیم که شرایطی که ما می‌خواهیم را داشته باشند. فقط نمی‌خواهیم یک بازیکن بگیریم که بازیکن خریده باشیم، بلکه می‌خواهیم بازیکنی بگیریم که به تیم کمک کند.

او درباره اینکه آیا به تساوی رضایت داشت یا معتقد است که استقلال از شکست فرار کرد؟ گفت: ما مثل تماشاگران از تساوی رضایت نداریم، چون بهترین فرصت بود که به حریفمان نزدیک شویم. فکر می‌کنم در ۲۰ دقیقه آخر تلاشمان را کردیم و چند ضربه داشتیم مثل آن خطایی که پشت ۱۸ قدم داشتیم. تا آخرین لحظه حمله کردیم تا به نتیجه‌ای که می‌خواستیم برسیم.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا