ورزشی

اوسمار: تراکتور بازی را برای ما سخت کرد

۲۰:۵۷ – ۰۲ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۷۴۵۳۰ ۲۰:۵۷ – ۰۲ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۷۴۵۳۰ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF اوسمار: تراکتور بازی را برای ما سخت کرد اوسمار: تراکتور بازی را برای ما سخت کرد ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره برد تیمش برابر تیم تراکتور در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال توضیحاتی را بیان کرد.

اوسمار ویرا سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از برد تیمش برابر تیم تراکتور در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: بازی خیلی سخت داشتیم. از اولین دقیقه بازی، تراکتور یارگیری من تو من داشت و این بازی ما را سخت کرد. بازیکنان ما توانستند راه عبور از آن یارگیری را پیدا کنند. شکل بازی ما اینطور نیست که از توپ بلند استفاده کنیم، اما با توجه به شرایط بازی از آن استفاده کردیم. ما تیم هدفمند داشتیم که بدون توپ و با توپ خیلی خوب بازی کرد و یارگیری داشتیم.

او افزود: بازی در نیمه اول متعادل بود. گل اول را که زدیم و توانستیم پرس کنیم و گل دوم را با حفظ توپ بزنیم. در ۱۵ دقیقه فشار روی تیم ما بود و حتی تراکتور نمی‌توانست به گل برسد. در تعویض‌هایی که داشتند تیم آن‌ها رو به جلو آمدند. به خاطر اینکه نتیجه را حفظ کنیم، کمی عقب‌تر نشستیم. این خیلی خوب می‌شد اگر تماشاگران هم کنار ما بودند. خیلی دوست داشتیم که این بازی تماشاگران کنار ما بودند تا خوشحالی را با آن‌ها تقسیم کنیم. مطمئنیم که از این بازی رضایت دارند و امیدوارم در بازی مقابل سپاهان کنار ما باشند، چون حضور آن‌ها کنار ما مهم است.

او در مورد نقل و انتقالات گفت: یک محدودیتی برای جذب بازیکن داریم و قبل از بازی گفته بودم. اکنون هم ۵ روز تا بسته شدن پنجره نقل و انتقالات مانده است. نمی‌خواهیم هیچ بازیکن جدیدی را به این خاطر بگیریم. شاید یک بازیکن با تجربه بگیریم، اما در حال حاضر چنین تصمیمی نداریم.

او درباره اینکه آیا نمی‌خواهید دروازه بان دوم جذب کنید؟ اصلا در نقل و انتقالات دروازه بان دوم می‌خواستید؟ گفت: یک دروازه بان باتجربه از ابتدای فصل می‌خواستیم و وقتی گل محمدی حضور داشت، حرفش بود که یک دروازه‌بان بیاید، اما کسی را پیدا نکردیم که تجربه داشته باشد و به تیم کمک کند. اکنون ۱۹ جا برای بازیکن بزرگسال داریم. اگر بازیکنی می‌خواستیم باید تعداد آن‌ها به ۲۲ می‌رسید، اما اگر مورد خاصی و دروازه‌بان با تجربه‌ای به نظر رسید با آن صحبت می‌کنیم.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا