ورزشی

اودینزه ۱ – ۲ اینتر/ عجله نراتزوری برای بالابردن جام قهرمانی + فیلم

۰۱:۳۰ – ۲۱ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۰۷۶۵۳ ۰۱:۳۰ – ۲۱ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۰۷۶۵۳ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF سری آ ایتالیا؛ اودینزه ۱ – ۲ اینتر/ عجله نراتزوری برای بالابردن جام قهرمانی + فیلم اودینزه ۱ - ۲ اینتر/ عجله نراتزوری برای بالابردن جام قهرمانی + فیلم ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

صدرنشین جدول رده‌بندی رقابت‌های سری آ ایتالیا شکست خارج از خانه‌اش برابر اودینزه در هفته سی‌و‌یکم این رقابت‌ها را به پیروزی تبدیل کرد.

در دیداری از هفته سی و یکم رقابت‌های سری آ ایتالیا، اینتر با نتیجه ۲ – ۱ اودینزه را شکست داد.

لازار ساماردزیچ در فاصله ۵ دقیقه مانده به پایان نیمه نخست با یک شلیک عجیب تیمش را به گل رساند، اما چالهان‌اوغلو در دقیقه ۵۵ از روی نقطه پنالتی کار را به تساوی کشید. تلاش‌های اینتر برای دستیابی به گل برتری تا دقیقه ۹۵ بی‌نتیجه ماند، اما داویده فراتزی با فرصت‌طلبی و استفاده از یک توپ برگشتی، نراتزوری را به یک پیروزی شیرین رساند.

با این پیروزی، نراتزوری ۸۲ امتیازی شد و شانس قهرمانی خود را افزایش داد، اودینزه نیز ۲۸ امتیازی و در رتبه پانزدهم جدول باقی ماند.

اینتر اولین تیم تاریخ سری آ شد که در تمام ۳۱ هفته ابتدایی این رقابت‌ها موفق به گلزنی می‌شود. همچنین اینتر دومین تیم سری آ نام گرفت که تا پایان هفته سی و یکم حداقل ۸۲ امتیاز کسب می‌کند. یوونتوس در فصل ۲۰۱۸/۱۹ نیز دیگر تیمی است که در ۳۱ هفته حداقل ۸۲ امتیاز کسب کرده است (۸۴).

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا