ورزشی

اوج حساسیت در ملبورن/ رقابت جوکوویچ و مرد هویجی برای رسیدن به فینال!

۱۸:۳۱ – ۰۳ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۲۱۲۵ ۱۸:۳۱ – ۰۳ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۲۱۲۵ ورزشی توپ و تور نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF اوج حساسیت در ملبورن/ رقابت جوکوویچ و مرد هویجی برای رسیدن به فینال! اوج حساسیت در ملبورن/ رقابت جوکوویچ و مرد هویجی برای رسیدن به فینال! ورزشی توپ و تور نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

نواک جوکوویچ و یانیک سینر با شکست رقبای خود راهی مرحله نیمه نهایی تنیس ملبورن استرالیا شدند.

در جریان برگزاری دو دیدار از مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های تنیس گرندسالم استرالیا، نواک جوکوویچ مرد اول تنیس جهان از صربستان مقابل تیلور فریتس آمریکایی با نتیجه ۳ بر یک به برتری رسید و راهی دیدار نیمه نهایی شد.

در دیگر دیدار نیمه نهایی امروز (سه‌شنبه)، یانیک سینر نفر چهارم برترین تنیسور‌های جهان از ایتالیا که به دلیل علاقه بیش از حد به هویج به مرد هویجی معروف است، در ادامه عملکرد بی‌نقص خود در این رقابت‌ها، برابر آندری روبف روس به برتری قاطع ۳ بر صفر رسید تا در یک دیدار حساس و تماشاگر پسند حریف جوکوویچ در دیدار نیمه نهایی شود.

سینر در شرایطی در ۵ دیدار خود در این رقابت‌ها موفق به شکست رقبایش شده که مقابل هیچ کدام از آن‌ها حتی یک ست هم از دست نداده و همه را با برد قاطع ۳ بر صفر از پیش رو برداشته است.

در دیگر دیدار‌های یک چهارم نهایی این رقابت‌ها، هوبرت هورکاچ لهستانی از ساعت ۶ بامداد فردا چهارشنبه به وقت ایران به مصاف دنیل مدودف روس می‌رود و از ساعت ۱۳ و ۱۵ دقیقه فردا نیز کارلوس آلکاراس نفر دون برترین تنیسور‌های جهان در دیداری حساس برابر الکساندر زورف آلمانی به میدان خواهد رفت.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی توپ و تور

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا