ورزشی

امیری: کوچک‌ترین حاشیه به قیمت از دست دادن جام قهرمانی است

۲۳:۴۴ – ۲۴ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۱۰۰۲۳ ۲۳:۴۴ – ۲۴ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۱۰۰۲۳ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF امیری: کوچک‌ترین حاشیه به قیمت از دست دادن جام قهرمانی است امیری: کوچک‌ترین حاشیه به قیمت از دست دادن جام قهرمانی است ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به نظرم اکنون کوچک‌ترین حاشیه‌ای می‌تواند به قیمت از دست رفتن جام تمام شود.

وحید امیری هافبک تیم فوتبال پرسپولیس پس از برد این تیم مقابل تیم ملوان بندرانزلی در هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: به همه هواداران تبریک می‌گویم. برد خیلی خوبی بود. می‌دانستیم بازی سختی است. یک تبریک هم به تیم ملوان که امروز عالی بازی کرد، می‌گویم. ملوان تنها تیمی بود که خیلی به ما فشار آورد و ضدفوتبال بازی نکرد، همین هم بازی را خوب کرده بود. ۲ تیم هم برای سه امتیاز جنگیدند که خدا را شکر سهم ما شد. امیدوارم بتوانیم اتفاقات خوبی را در آینده رقم بزنیم.

او درباره ناراحتی بازیکنان پرسپولیس از پرداختی کم باشگاه بیان کرد: این چیزی است که خواسته بازیکنان و هواداران است که تیم را به آرامش برسانند، چون اکنون کوچک‌ترین حاشیه‌ای می‌تواند به قیمت از دست رفتن جام تمام شود. امیدوارم باشگاه تمام تلاشش را به کار بگیرد و بتواند برای این بازیکنان که با تمام وجود کار می‌کنند، اتفاقات خوبی رقم بزند و بازیکنان راضی باشند.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا