ورزشی

امضای قرارداد جدید پرسپولیس با بازیکن تیم ملی نوجوانان

۱۶:۳۷ – ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۶۸۲۳۸ ۱۶:۳۷ – ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۶۸۲۳۸ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF امضای قرارداد جدید پرسپولیس با بازیکن تیم ملی نوجوانان امضای قرارداد جدید پرسپولیس با بازیکن تیم ملی نوجوانان ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

سمیر حبوباتی با تایید سرمربی تیم پرسپولیس، قرارداد حرفه‌ای خود را به مدت ۲ فصل و نیم با سرخپوشان به امضا رساند.

سمیر حبوباتی که در تابستان امسال به عنوان بازیکن پایه به عضویت باشگاه پرسپولیس و تیم‌های پایه درآمده بود، قرارداد جدید و حرفه‌ای خود را به مدت دو فصل و نیم به امضا رساند.

این بازیکن پس از آن به پرسپولیس آمد که در تیم ملی نوجوانان درخشید و نظر یحیی گل‌محمدی، سرمربی سابق سرخپوشان ایران را به خود جلب کرد.

او که در جام جهانی نوجوانان هم در عضویت تیم ملی بود، در ادامه توانست در تمرینات، تایید سرمربی را برای عقد قرارداد جدید به خود جلب کند.

حبوباتی از پدیده‌های جوان و مستعد فوتبال ایران است که باشگاه پرسپولیس او را در راستای نگاه بلند مدت، سرمایه‌گذاری برای آینده و توجه به جوانگرایی به خدمت گرفته است.

او اکنون در زمره بازیکنان جوان فوتبال ایران است که با پیراهن پرسپولیس یک فرصت استثنایی و البته کاری سخت را برای تبدیل شدن به چهره‌ای ممتاز، پیش رو خود می‌بیند.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا