ورزشی

الاتفاق ۰ – ۲ الهلال/ آبی‌های ریاض از روی شاگردان جرارد هم رد شدند+ فیلم

۲۱:۴۶ – ۰۷ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۷۷۸۳۷ ۲۱:۴۶ – ۰۷ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۷۷۸۳۷ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF لیگ عربستان؛ الاتفاق ۰ – ۲ الهلال/ آبی‌های ریاض از روی شاگردان جرارد هم رد شدند+ فیلم الاتفاق ۰ - ۲ الهلال/ آبی‌های ریاض از روی شاگردان جرارد هم رد شدند+ فیلم ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

آبی‌های ریاض با عبور از شاگردان استیون جرارد به بیست و چهارمین پیروزی متوالی خود دست پیدا کردند.

در دیداری از هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ حرفه‌ای عربستان، الهلال در زمین الاتفاق به میدان رفت و با دو گل به برتری رسید.

آبی‌های ریاض در دقیقه ۳۹ موفق شدند گل نخست بازی را به ثمر برسانند. ارسال کرنر روبن نوس به تیرک یک رسید و سرگئی میلینکوویچ ساویچ با یک ضربه سر دیدنی، توپ را به گوشه مخالف فرستاد و حساب کار را یک بر صفر کرد. در پنجمین دقیقه از وقت‌های تلف شده نیمه اول، مرد سال فوتبال آسیا اختلاف را افزایش داد. روی یک کار تیمی تماشایی از سمت چپ و پاس میتروویچ به سالم الدوسری، او وارد محوطه جریمه شد و با عبور از یار مقابلش، به زیبایی توانست دروازه میزبان را باز کند.

الهلال با این برد مقابل شاگردان استیون جرارد توانست به روند شگفت انگیز خود طی ماه‌های اخیر ادامه داده و به بیست و چهارمین پیروزی متوالی در تمامی رقابت‌ها دست پیدا کند و مقتدرانه صدرنشین لیگ عربستان باشد.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا