ورزشی

اعتصاب گسترده در آلمان صد‌ها پرواز را زمین‌گیر کرد

۱۷:۳۸ – ۱۲ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۹۱۱۸ ۱۷:۳۸ – ۱۲ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۹۱۱۸ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF اعتصاب گسترده در آلمان صد‌ها پرواز را زمین‌گیر کرد اعتصاب گسترده در آلمان صد‌ها پرواز را زمین‌گیر کرد ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

اعتصاب کارکنان امنیتی فرودگاه‌های بزرگ در کشور آلمان، صد‌ها پرواز را از جمله در فرودگاه فرانکفورت زمین‌گیر کرد.

به نقل از خبرگزاری رویترز، اعتصاب امروز پنجشنبه بیش از یک‌هزار و ۱۰۰ پرواز در ۱۱ فرودگاه از جمله فرانکفورت را زمین‌گیر کرد و ۲۰۰ هزار مسافر متاثر این قضیه شدند.

فرودگاه فرانکفورت به عنوان شلوغ‌ترین فرودگاه آلمان اعلام کرد که اعتصاب منجر به اختلال‌های بزرگ و لغو پرواز‌های امروز می‌شود و از مسافران خواست که به علت بسته بودن گیت‌های امنیتی به فرودگاه نیایند.

انتظار می‌رود چنین اوضاع آشفته‌ای در فرودگاه‌های هامبورگ، برمن، هانوفر، برلین، دوسلدورف، لایپزیگ، درسدن، ارفورت و اشتوتگارت اتفاق بیافتد.

مسئولان گفته‌اند که کارکنان امنیتی فرودگاه‌های مونیخ و نورنبرگ به اعتصاب نخواهند پیوست، با این حال به دلیل اختلالات سراسری در عملیات پرواز تاخیر و لغو پرواز‌ها همچنان ممکن است.

اتحادیه وردی (Ver.di) این هفته پس از اینکه سومین دور مذاکرات چانه زنی با انجمن فدرال شرکت‌های امنیت هوانوردی (BDLS) به نتیجه نرسید، از اعتصاب برنامه ریزی شده خبر داد.

این اتحادیه که نماینده حدود ۲۵ هزار کارمند امنیتی است، خواستار افزایش حقوق ۲.۸۰ یورویی (۳.۰۲ دلار) در ساعت، افزایش پاداش و نرخ‌های بالاتر برای پرداخت اضافه کاری است.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا