ورزشی

اصلانیان: تیم‌های پایین جدول پیش باخته برابر پرسپولیس هستند

۰۲:۵۶ – ۳۱ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۱۴۸۳۲ ۰۲:۵۶ – ۳۱ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۱۴۸۳۲ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF اصلانیان: تیم‌های پایین جدول پیش باخته برابر پرسپولیس هستند اصلانیان: تیم‌های پایین جدول پیش باخته برابر پرسپولیس هستند ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بعضی از تیم‌های رده‌های پایین جدول خودشان را پیش باخته برابر سرخپوشان می‌بینند.

امیر حسین اصلانیان مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس در گفت و گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان درباره برد سرخپوشان برابر تیم صنعت نفت آبادان اظهار کرد: به نظرم نتیجه و برد دلچسبی بود و خودم هم پیش بینی می‌کردم که بازی پرگل باشد، صنعت نفت آبادان تیم ته جدولی است. بازی کردن با تیم‌های ته جدولی ۲ حالت دارد، یا بازی گره می‌خورد و یا گل زود هنگام به چنین تیم‌هایی باعث می‌شود که گل‌های بعدی هم بزنید.

او افزود: بحثی که وجود دارد تعداد زیادی از تیم‌ها در حد لیگ برتر، فوتبال بازی نمی‌کنند و این به شکل فوتبال و ارائه بازی زیبا ضربه می‌زند و کیفیت، خلق موقعیت و فشار آوردن به تیم‌های بالای جدول را نمی‌بینیم. تیم‌هایی که مقابل پرسپولیس بازی می‌کنند حتی قدرت این را ندارند که ۴ حمله روی دروازه پرسپولیس انجام دهند و بعضی از تیم‌های رده‌های پایین جدول خودشان را پیش باخته می‌بینند. تقریبا یک ربع آخر تیم نفت آبادان باخت را پذیرفته بود و دیگر فشاری به دروازه پرسپولیس نمی‌آورد به جز ضربه‌ای که به تیرک دروازه سرخپوشان برخورد کرد.

اصلانیان درباره اینکه تیم پرسپولیس در صدر جدول قرار گرفت و می‌تواند قهرمان لیگ شود، گفت: با توجه به اینکه پرسپولیس ۶ بازی و استقلال هم ۷ بازی دیگر دارد و حدود ۲۱ امتیاز وجود دارد و اکنون نمی‌توانیم تشخیص دهیم، اما رقابت قهرمانی بین سرخابی‌ها است و تیم‌های دیگر به این ۲ تیم نمی‌رسند. به هر حال هر ۲ تیم منتظر لغزش هستند و پرسپولیس شب گذشته بازی اش را برد و ۳ امتیاز را گرفت و منتظر بازی استقلال می‌نشیند که چه اتفاقی برای نتیجه این بازی می‌افتد. شمس آذر جزو تیم‌هایی است که فوتبال را خوب بازی می‌کند.

مهاجم سابق پرسپولیس درباره اینکه به نظرش تیم ریشه دار صنعت نفت آبادان در لیگ برتر فوتبال بماند، گفت: متاسفانه امسال تیم‌های جنوبی هیچ چیزی برای عرضه و ارائه نداشتند. هر ۳ تیم جنوبی به یک شکل ضعیف بودند. حالا استقلال خوزستان و صنعت نفت آبادان در انتهای جدول هستند و برای ماندن باید بجنگند. متاسفانه تیم‌های خوزستانی برخلاف قبل که پدیده‌هایی برای فوتبالمان تولید می‌کردند، اما یک مدتی است که تولید بازیکنان جوان را از این تیم‌ها نمی‌بینیم و فقط در ته جدول آنهاع را مشاهده می‌کنیم و این خیلی برای فوتبال خوزستان بد است که ۳ نماینده هم دارد.

او درباره اینکه تغییر و تحولات در کادر فنی هم به تیم‌های جنوبی تاکنون کمک نکرده است، گفت: وقتی ابزار نباشد، مربی نیم تواند کاری کند. باید تیم از اولش طوری بسته شود که قوایی داشته باشد تا بجنگد. گل اولی که صنعت نفت آبادان خورد این حد لیگ برتر ما است و کیفیت را نشان می‌دهد. به لحاظ فنی حساب کنم قیمت نصف بازیکنان تیم‌های لیگ برتر زیر یک میلیارد است و قرارداد‌هایی که بسته می‌شود شما روی حساب دلالانی بگذارید که در جیبشان مبلغی به عنوان پورسانت برود. وگرنه مبلغ بالای یک میلیارد در بیشتر تیم‌های لیگ برتری نداریم.

اصلانیان درباره بازی بعدی پرسپولیس برابر تیم سپاهان است، گفت: یکی از سخت‌ترین بازی‌های پرسپولیس است. همیشه بازی‌های این ۲ تیم هم حواشی خود را داشته است و امیدوارم سرخپوشان در این بازی دشوار موفق شوند.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا