ورزشی

استقلال ۱ – ۰ صنعت‌ نفت/ تثبیت صدرنشینی آبی‌پوشان با شلیک مهدی‌پور

۱۷:۳۴ – ۲۷ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۷۰۴۲۰ ۱۷:۳۴ – ۲۷ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۷۰۴۲۰ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF لیگ برتر فوتبال؛ استقلال ۱ – ۰ صنعت‌ نفت/ تثبیت صدرنشینی آبی‌پوشان با شلیک مهدی‌پور استقلال ۱ - ۰ صنعت‌ نفت/ تثبیت صدرنشینی آبی‌پوشان با شلیک مهدی‌پور ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

تیم استقلال در چارچوب هفته شانزدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر، با یک گل از سد صنعت نفت آبادان گذشت.

در چارچوب هفته شانزدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور، تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۷:۱۵ امروز (جمعه ۲۷ بهمن) در ورزشگاه آزادی به مصاف صنعت نفت آبادان رفت و در نهایت با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید.

گروه داوری:

حسن اکرمی / کمک ها: علیرضا ایلدرم – امیرمحمد داودزاده؛ داور چهارم: شبیر بهروزی / ناظر: اسماعیل صفیری

ترکیب استقلال:
سیدحسین حسینی، محمدحسین مرادمند، رافائل سیلوا، آرمین سهرابیان، صالح حردانی، سید ابوالفضل جلالی، روزبه چشمی، مهدی مهدی‌پور، آرش رضاوند، گوستاو بلانکو، آرمان رمضانی
سرمربی: جواد نکونام

ترکیب صنعت نفت:
پیام پارسا، عرفان قهرمانی، حسین شنانی، طالب ریکانی، رضا امانی نژاد، یوسف کی شمس، میثم تهی دست، فیاض میردورقی، فرشاد محمدی مهر، محمدصادق بارانی، امیرمحمد پناهی
سرمربی: سهراب بختیاری زاده

گزارش مسابقه:

دقیقه ۴: استقلال صاحب یک ضربه خطا شد که ارسال مهدی پور به روی دروازه با ضربه سر مرادمند به شکل خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۱۴: ضربه طالب ریکانی با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۴: استقلال موقعیت بسیار خوبی را از دست داد. ارسال کرنر مهدی پور ابتدا با ضربه سر بلانکو همراه شد و او توپ را برای سهرابیان کاشت که شوت بغل پای او را پیام پارسا سنگربان صنعت نفت به زیبایی دفع کرد و دروازه تیمش را نجات داد.

دقیقه ۴۰: ضربه سر آرش رضاوند با فاصله زیادی راهی اوت شد.

دقیقه ۴۴: صالح حردانی از سمت راست ارسال خوبی به روی دروازه داشت که ضربه سر جلالی را پیام پارسا مهار کرد.

دقیقه ۴۵+۴: روزبه چشمی با حرکتی که خودش از پشت محوطه جریمه آغاز کرده بود، توپ را به بلانکو سپرد و مهاجم آرژانتینی با یک پاس طلایی، یک و دوی روزبه را جواب داد و هافبک دفاعی پیش تاخته آبی‌ها ابتدا سنگربان صنعت نفت را دریبل زد که در ادامه مدافع آبادانی‌ها با اثرگذاری روی توپ، آن را راهی کرنر کرد و مانع از گلزنی چشمی شد.

دقیقه ۴۷: استقلال از سمت چپ حرکتی را آغاز کرد که آرش رضاوند با یک پاس زمینی، توپ را به آرمان رمضانی که درون محوطه جریمه بود سپرد و در شرایطی که این بازیکن پشت به دروازه بود، توپ را به بیرون محوطه جریمه برگرداند و مهدی پور را صاحب فرصت کرد که شوت محکم و روی پای این بازیکن به زیبایی وارد دروازه حریف شد.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

دقیقه ۵۲: طالب ریکانی از راه دور و با یک شوت سرکش قصد گلزنی داشت که شوت او به شکل خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۵: استقلال یک موقعیت طلایی را از دست داد. ارسال دیدنی جلالی از سمت چپ به روی دروازه با ضربه سر بلانکو با اختلاف بسیار کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۸: سانتر حردانی ارتفاع لازم را نداشت و بلانکو با پشت پا قصد داشت دروازه حریف را باز کند که توپ او را پارسا به راحتی مهار کرد.

دقیقه ۶۹: این بار ارسال جلالی از سمت چپ به بلانکو رسید که ضربه پای چپ او پشت نقطه پنالتی از بالای دروازه به شکل خطرناکی به بیرون رفت.

دقیقه ۷۸: استقلال روی یک ضدحمله صاحب فرصت خوبی شد که نفوذ حردانی به درون محوطه جریمه و ارسال تند و تیز او بی ثمر به بیرون رفت.

دقیقه ۸۰: ارسال جلالی به روی دروازه نصیب بلانکو شد که این بازیکن با تعلل زیاد و کنترل توپ با سینه، نتوانست از این موقعیت استفاده کند.

دقیقه ۸۶: مهرداد محمدی روی یک فرار تند و تیز تماشایی با پیام پارسا تک به تک شد که شوت محکم و روی پای او را پیام پارسال با دست راست مهار کرد و یک فرصت استثنایی را از آبی ها گرفت.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا