ورزشی

استقلال ۱ – ۰ سپاهان/ شاگردان نکونام فاتح بازی بزرگ هفته

۱۸:۱۵ – ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۷۸۵۶۹ ۱۸:۱۵ – ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۷۸۵۶۹ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF لیگ برتر فوتبال؛ استقلال ۱ – ۰ سپاهان/ شاگردان نکونام فاتح بازی بزرگ هفته استقلال ۱ - ۰ سپاهان/ شاگردان نکونام فاتح بازی بزرگ هفته ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

تیم‌های استقلال و سپاهان در دیداری حساس به مصاف هم رفتند که در نهایت آبی‌پوشان با یک گل برنده این بازی شدند.

در مهمترین دیدار هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال ایران، عصر امروز تیم‌های استقلال و سپاهان در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که در نهایت استقلال با یک گل سپاهان را شکست داد.

ترکیب استقلال:

سیدحسین حسینی، رافائل سیلوا، آرمین سهرابیان، ایمان سلیمی، ابوالفضل جلالی، صالح حردانی، روزبه چشمی، آرش رضاوند، مهدی مهدی‌پور، بلانکو و ماشاریپوف

ترکیب سپاهان:

پیام نیازمند، رضا اسدی، دابو، رامین رضائیان، فرشاد احمدزاده، میلاد زکی‌پور، امید نورافکن، محمد دانشگر، شهریار مغانلو، محمدجواد حسین‌نژاد و سیاوش یزدانی

گروه داوری: پیام حیدری / کمک ها: فرهاد مروجی، علیرضا مرادی؛ داور چهارم: یاسر همرنگ / ناظر: رضا سخندان

گزارش مسابقه:

دقیقه ۴: پرتاب اوت میلاد زکی پور در محوطه جریمه به سهرابیان رسید که ضربه این بازیکن هنگام دفع توپ به دستش برخورد کرد و نیمکت نشینان و بازیکنان سپاهان اعتقاد به خطای پنالتی داشتند.

دقیقه ۸: بازیکنان استقلال صاحب ضربه ایستگاهی شدند که ضربه مهدی مهدی پور به بالای دروازه سپاهان رفت.

دقیقه ۱۲: بلانکو در محوطه جریمه توسط یزدانی سرنگون شد که باز هم حیدری اعتقادی به خطای پنالتی نداشت.

دقیقه ۳۶: ارسال رضاوند و ضربه سر سیلوا با دفع ناقص سیاوش یزدانی همراه شد و توپ در پشت محوطه جریمه به روزبه چشمی رسید. شوت زیبا و از راه دور روزبه چشمی به کنج دروازه نیازمند رفت تا استقلال یکی از زیباترین گل‌های فصل را به ثمر برساند.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

دقیقه ۴۳: اشتباه عجیب حردانی باعث شد شهریار مغانلو صاحب یک فرصت عالی شود، اما ضربه او به تیر دروازه استقلال برخورد کرد.

نیمه نخست با پیروزی یک بر صفر استقلال به پایان رسید.

دقیقه ۶۲: اعرابی با پاس عالی رضا اسدی با حسینی تک به تک شد اما بازیکن سپاهان ضربه اش را بد و به سینه حسینی زد و این فرصت عالی از دست رفت.

دقیقه ۶۷: استقلال روی یک ضربه آزاد صاحب توپ شد و سانتر خوب را سیلوا با ضربه سر به سمت دروازه سپاهان زد اما توپ در موقعیت آفساید به بلانکو رسید و فرصت از دست رفت.

دقیقه ۷۳: ماشاریپوف بهترین فرصت را برای دوبرابر کردن اختلاف از دست داد. روی اشتباه مدافعان سپاهان او روی نقطه پنالتی صاحب توپ شد اما شوتش به کنار دروازه رفت.

دقیقه ۹۱: ارسال نورافکن از جناح چپ را مدافعان استقلال به کرنر فرستادند تا سپاهان یک فرصت خوب دیگر را از دست بدهد.

در نهایت استقلال با یک گل سپاهان را شکست داد.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا