ورزشی

استرالیا صدرنشین شد/ صعود ۹۹ درصدی سوری‌ها به یک هشتم نهایی

۱۷:۲۲ – ۰۳ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۲۰۸۸ ۱۷:۲۲ – ۰۳ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۲۰۸۸ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF جام ملت‌های آسیا – ۲۰۲۳؛ استرالیا صدرنشین شد/ صعود ۹۹ درصدی سوری‌ها به یک هشتم نهایی استرالیا صدرنشین شد/ صعود ۹۹ درصدی سوری‌ها به یک هشتم نهایی ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

تیم ملی فوتبال استرالیا با تساوی برابر ازبکستان توانست به عنوان صدرنشین از گروه خود صعود کند.

دو دیدار گروه دوم جام ملت‌های آسیا از ساعت ۱۵ به صورت همزمان برگزار شد که استرالیا با تساوی یک بر یک برابر ازبکستان با ۷ امتیاز به عنوان صدرنشین صعود کرد و ازبک‌ها نیز با ۵ امتیاز، به مقام دوم رسیدند. همچنین سوریه نیز با پیروزی یک بر صفر برابر هند ۴ امتیازی شد و به احتمال زیاد به عنوان یکی از تیم‌های برتر سوم از گروه خود صعود خواهد کرد. سوریه در حال حاضر با ۴ امتیاز و تفاضل گل صفر در صدر جدول رده‌بندی تیم‌های سوم جام ملت‌ها قرار دارد و تنها در صورتی از صعود باز خواهند ماند که فلسطین با اختلاف گل چهار گل، هنگ کنگ را شکست دهد.

در این گروه استرالیا با ۷ امتیاز صدرنشین شد، استرالیا با ۵ امتیاز در رده دوم ایستاد و سوریه و هند به ترتیب با ۴ و بدون امتیاز در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

استرالیا ۱ – ۱ ازبکستان

گل: مارتین بویل برای استرالیا، تورگانبائف برای ازبکستان
کارت زرد: هری سوتار و مک‌گری از استرالیا، اشمرادوف، خامروبکف و شکوروف از استرالیا
کارت قرمز: –

در دقیقه ۴۵، داور با کمک VAR برای استرالیا اعلام پنالتی کرد و بویل به زیبایی این توپ را به گل تبدیل کرد.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

در دقیقه ۷۸، حرکت زیبای ماشاریپوف از سمت چپ با سانتر او همراه شد و توربانگائف با ضربه سر دروازه مت رایان را باز کرد.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

سوریه ۱ – ۰ هند

گل: عمر خریبین
کارت زرد: عبدالرحمن ویس و عمر خریبین از سوریه، راهول بکه، سینک و استیماک از سوریه
کارت قرمز: –

در دقیقه ۷۶، حرکت ترکیبی و حملات پر تعداد بازیکنان سوریه توپ را در داخل محوطیه جریمه به عمر خریبین رساند و او با یک سر توپ و شوتی زیبا دروازه هند را گشود.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی جدول گروه B جام ملت های آسیا پس از پایان مرحله گروهی: جدول گروه B جام ملت های آسیا پس از پایان مرحله گروهی باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا