ورزشی

اختلاف ۱۰ میلیاردی اسماعیلی با باشگاه نساجی

۱۵:۱۴ – ۱۶ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۶۲۱۲۶ ۱۵:۱۴ – ۱۶ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۶۲۱۲۶ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF اختلاف ۱۰ میلیاردی اسماعیلی با باشگاه نساجی اختلاف ۱۰ میلیاردی اسماعیلی با باشگاه نساجی ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

هافبک تیم فوتبال نساجی به شدت در تلاش است تا از جمع این تیم جدا شود.

فرشید اسماعیلی که در نقل‌وانتقالات تابستانی لیگ بیست‌وسوم به‌عنوان بازیکن آزاد به نساجی پیوسته بود، پس از نیم‌فصل حضور در این تیم، در تلاش است تا رضایت مدیران این باشگاه را برای جدایی جلب کند.

هافبک پیشین استقلال و فولاد خوزستان در نیم‌فصل اول، ۱۲ بازی انجام داد و یک گل هم به ثمر رساند و در لیگ قهرمانان آسیا هم برای نساجی به میدان رفت، ولی در تعطیلات نیم‌فصل خواهان جدایی از نساجی است، این در حالی است که مدیران این باشگاه با درخواست اسماعیلی مخالفت و اعلام کردند اگر هافبک تیم‌شان تصمیم به جدایی دارد باید مبلغ رضایت‌نامه‌اش که ۱۰ میلیارد تومان است، بپردازد.

اسماعیلی در اردوی ترکیه نساجی حاضر نشد و در حال حاضر هم در تمرینات این تیم شرکت نمی‌کند. او راضی به پرداخت مبلغ رضایت‌نامه‌اش نیست و می‌خواهد بدون پرداخت پول از نساجی جدا شود. این در حالی است که او بیش از ۵۰ درصد از مبلغ قراردادش را دریافت کرده است.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا