ورزشی

اتفاقات رخ داده در رختکن پرسپولیس جای تاسف دارد/ مالکیت سرخابی‌ها تا روز یکشنبه مشخص می‌شود

۱۷:۳۳ – ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۰۰۵۲ ۱۷:۳۳ – ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۰۰۵۲ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF درویش: اتفاقات رخ داده در رختکن پرسپولیس جای تاسف دارد/ مالکیت سرخابی‌ها تا روز یکشنبه مشخص می‌شود اتفاقات رخ داده در رختکن پرسپولیس جای تاسف دارد/ مالکیت سرخابی‌ها تا روز یکشنبه مشخص می‌شود ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره مسائل مختلف این باشگاه توضیحاتی را بیان کرد.

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در حاشیه جشن قهرمانی تیم نوجوانان پرسپولیس اظهار کرد: تیم نوجوانان پرسپولیس چند هفته مانده تا پایان لیگ قهرمان شد. از خلیلی و خان محمدی ممنونم که مسئولیت تیم‌های پایه را برعهده دارند. بعد از گذشت ۳۰ سال تیمی از رده‌های پایه پرسپولیس به قهرمانی رسید. برای داشتن یک تیم قوی لازم است، تا پایه‌های قدرتمندی را داشته باشیم. بازیکنانی مثل سورگی و خدادادی از رده‌های پایه به تیم بزرگسال اضافه شدند.

درویش درباره اتفاقات رخ داده در رختکن تیم پرسپولیس در ورزشگاه فولاد شهر بیان کرد: موضوع را مثل شما شنیدم و مسئولان و بازیکنان تیم مطرح کردند، اما جای تامل و تاسف دارد که فوتبال ما دارد به کجا می‌رود. این نشان دهنده این است که نظارتی در فوتبال نیست و باری به هر جهت است. چیزی می‌شود کمیته اخلاق و انضباطی جریمه می‌کنند، اما احکام بازدارنده نیست. اما با این وقاحت و صراحت چنین کار‌هایی انجام می‌دهند نشان می‌دهد کمیته نظارتی عملا نقشی ندارد و فقط فوتبال و بازی باشد و یک روز ساعت بازی را عوض می‌کنند و به ناکجا آباد می‌رود. این زنگ خطری است که به کجا داریم می‌رسیم و در ابعاد خارجی اش ما را با مشکل مواجه می‌کند. به طبع به این شکل هست و ما خالقی داریم که تا امروز یار ما بوده و دستمان را گرفته و رهایمان نمی‌کند.

او درباره اینکه بازیکن جدید به تیم پرسپولیس اضافه می‌شود، گفت: این‌ها مسائلی است که سرمربی تیم باید بگوید و هنوز درخواستی نداشته است. بابایی هم در پست مهاجم هست و اگر اوسمار احساس کرد که به بازیکن نیاز دارد حتما پیگیری می‌کنیم.

درویش درباره مالکیت مشترک سرخابی‌ها گفت: من تا جایی که اطلاع دارم تا فردا یا شنبه مالکیت یکی از ۲ تیم که مشخص شده را اعلام می‌کنند. این مسائل به من و هیئت مدیره ربطی ندارد و فراتر از وزارت ورزش و جوانان است. به طور حتم تا روز یکشنبه مالکیت سرخابی‌ها مشخص می‌شود.

او درباره گلایه مهدی ترابی از وضعیت مالی بازیکنان تیم گفت: ترابی حق دارد که گلایه داشته باشد، چون ما ناخواسته هزینه‌هایی می‌دهیم که جزو برنامه هایمان نبود. مثلا ۱۱ میلیارد تومان که مجبور شدیم که بدهی مالیاتی رادوشوویچ را بدهیم ناخواسته بود در صورتی که ما این پول را گذاشته بودیم تا درصدی از مطالبات مالی بازیکنان را بدهیم. ۶ میلیارد تومان بابت مالیات برانکو دادیم. یک میلیون و ۵۰ هزار دلار ۲ ماه پیش به رادوشوویچ دادیم. ۷۰ میلیارد تومان به این دروازه بان کروات دادیم و ۱۰۹ میلیارد تومان طلب از وزارت ورزش داریم و همه این‌ها دست به دست هم داد و پرداخت مطالبات بازیکنان به تاخیر افتاد. ان شا الله ظرف چند روز آینده بتوانیم منابعی تامین کنیم و پول بازیکنان را بدهیم.

درویش درباره اینکه نمی‌شود طلب باشگاه پرسپولیس از فیفا به صورت تهاتری شود، گفت: نامه‌ای از طرف من، خصوصی سازی و وزارت ورزش به بانک مرکزی نوشته شد، اما هنوز عملیاتی نشده است. دولت در جا‌های دیگر هم طلبکار است و حساب‌های فی مابین می‌گذارد و بانک مرکزی آن طلب‌ها را پرداخت می‌کند، هنوز عملیاتی نشده است. وام هم درخواست کردیم که بگیریم.

او درباره اینکه مسئله‌ای مجوز حرفه‌ای باشگاه پرسپولیس را تهدید نمی‌کند، گفت: فقط مشکل ما مالکیت مشترک سرخابی‌هاست و یقین دارم با کمک دولت انجام می‌شود.

درویش درباره اینکه اوسمار توانست جواب اعتماد به خودش را پس بدهد، گفت: من به هواداران گفتم که تحمل کنند، چون هوادار عطش بردن را دارد و احساساتی است. آن‌ها گول دلالان را نخورند که فضای آلوده برای پرسپولیس درست کنند و یقین بدانند روز‌های بهتری را خواهند دید.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا