ورزشی

آنچلوتی: برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا باید بهترین ها را شکست بدهید

۲۰:۰۰ – ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۹۱۵۸۸ ۲۰:۰۰ – ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۹۱۵۸۸ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF آنچلوتی: برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا باید بهترین ها را شکست بدهید آنچلوتی: برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا باید بهترین ها را شکست بدهید ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

سرمربی رئال مادرید در خصوص بازی با منچسترسیتی در لیگ قهرمانان اروپا گفت: اگر می خواهید قهرمان شوید باید بهترین‌ها را شکست دهید.

کارلو آنچلوتی در نشست خبری پیش از بازی با اوساسونا در خصوص رویارویی با منچسترسیتی در لیگ قهرمانان اروپا گفت: جای نگرانی نیست، ما خوشبین هستیم. این یک بازی برابر خواهد بود، یک نمایش خوب و هر دو تیم قدرت زیادی دارند. ما برای انتقام به مصاف آنها نمی‌رویم.

او ادامه داد: در این رقابت‌ها اگر می‌خواهید قهرمان شوید باید بهترین‌ها را شکست دهید.

سرمربی کهکشانی ها در خصوص وضعیت مصدومیت کورتوآ و میلیتائو گفت: آنها تمرینات گروهی را با تیم آغاز کرده‌اند. ما از فیفا دی استفاده خواهیم کرد تا آنها را با تیم هماهنگ کنیم. فکر می‌کنم آنها برای بازی با اتلتیک بیلبائوو یک‌چهارم‌ نهایی لیگ قهرمانان باز خواهند گشت.

او درباره دعوت شدن براهیم دیاز به اردوی مراکش بیان کرد: او بازیکن مهمی برای ماست و برای مراکش نیز مهم خواهد بود. او خوب کار خواهد کرد، من مربی او را می‌شناسم. او به مراکش کمک بزرگی خواهد کرد.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا