ورزشی

آغاز تمرینات تیم ملی فوتبال زیر نظر ستاره بارسلونا + عکس

۱۹:۱۴ – ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۹۳۸۰۸ ۱۹:۱۴ – ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۹۳۸۰۸ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF آغاز تمرینات تیم ملی فوتبال زیر نظر ستاره بارسلونا + عکس آغاز تمرینات تیم ملی فوتبال زیر نظر ستاره بارسلونا + عکس ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

ملی‌پوشان فوتبال ایران در نخستین روز اردوی خود، تمرین ریکاوری انجام دادند.

در اولین روز از اردوی تیم ملی، ملی‌پوشان با نظارت امیر قلعه‌نویی به تمرین ریکاوری پرداختند.

این تمرین در مجموعه تمرینی «پک» برگزار شد و ملی‌پوشان پس از بازی‌های هفته بیست و یکم لیگ برتر تمرین ریکاوری انجام دادند تا از فردا تمرین تاکتیکی تیم ملی پیش از دیدار برابر ترکمنستان برگزار شود.

در این تمرین «ادگار داویدز» بازیکن سابق تیم ملی هلند و تیم‌های یوونتوس و بارسلونا با حضور در اردوی تیم ملی با امیر قلعه‌نویی، مهدی محمدنبی و بازیکنان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار، داویدز در جمع ملی پوشان با بیان تجربیاتی از حضورش در مسابقات مهم فوتبال دنیا، کسب افتخار برای مردم کشور را مهمترین موضوع برای بازیکنان ملی عنوان کرد و خطاب به بازیکنان تیم ملی ایران گفت، بازی‌های شما را همواره دنبال می‌کنم. کاری کنید که نه تنها خانواده و پدر و مادر، بلکه مردم کشورتان به شما افتخار کنند.

سرمربی تیم ملی نیز با اشاره به سوابق داویدز در فوتبال دنیا، از بازیکنان تیم ملی خواست از امروز دوران جدیدی را برای کسب موفقیت آغاز کنند. قلعه‌نویی گفت: ما از امروز باید برای اهداف جدید کارمان را شروع کنیم. اهداف بزرگی داریم که باید برای رسیدن به آن تلاش کنیم.

وی خطاب به بازیکنان جوان دعوت شده به اردوی تیم ملی عنوان کرد: قدر پیراهنی که بر تن دارید بدانید. شما نماینده ۸۰ میلیون نفر هستید و باید شایستگی خود را ثابت کنید و برای شاد کردن مردم تلاش کنید. شاد کردن مردم، یعنی رضایت خدا؛ بنابراین با احترام به یکدیگر و به ویژه بازیکنان با تجربه، تمام تلاش‌تان را برای موفقیت این پیراهن انجام دهید.

در پایان پیراهن تیم ملی هلند به امیر قلعه‌نویی و علیرضا جهانبخش و پیراهن تیم ملی ایران به داویدز اهدا شد.

> < باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا