ورزشی

آرسنال ۰ – ۲ استون ویلا/ بعد از لیورپول، توپچی‌ها هم به نفع سیتی از کورس قهرمانی انصراف دادند+ فیلم

۲۱:۳۳ – ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۱۱۵۰۱ ۲۱:۳۳ – ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۱۱۵۰۱ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF لیگ برتر انگلیس؛ آرسنال ۰ – ۲ استون ویلا/ بعد از لیورپول، توپچی‌ها هم به نفع سیتی از کورس قهرمانی انصراف دادند+ فیلم آرسنال ۰ - ۲ استون ویلا/ بعد از لیورپول، توپچی‌ها هم به نفع سیتی از کورس قهرمانی انصراف دادند+ فیلم ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

توپچی‌های لندن با قبول شکست خانگی برابر تیم چهارم جدول، شانس خود برای کسب قهرمانی لیگ جزیره کاهش دادند.

آرسنال و استون ویلا در چارچوب هفته سی و سوم لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفته بودند که این بازی با برتری ۲-۰ شاگردان اونای امری همراه شد.

آرسنال تا اواخر بازی هر چه زد به در بسته خورد و در نهایت این استون‌ویلا بود که در عرض سه دقیقه دو بار به گل رسید و توپچی‌ها را غافلگیر کرد. گل نخست این تیم در دقیقه ۸۴ توسط لئون بیلی و دومین گل در دقیقه ۸۷ به وسیله اوله واتکینز رقم خورد.

شاگردان آرتتا با توجه به شکست ساعتی قبل لیورپول، این فرصت را داشتند تا یکی از رقبای اصلی خود در راه قهرمانی را کنار بزنند، اما خودشان هم باختند تا صدر جدول را دودستی تقدیم منچسترسیتی‌ای کنند که تا قبل از بازی‌های این هفته بعد از آرسنال و لیورپول در رتبه سوم قرار داشت. حالا شاگردان پپ اصلی‌ترین گزینه قهرمانی لیگ جزیره محسوب می‌شوند.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا