ورزشی

آرای جدید کمیته وضعیت بازیکنان اعلام شد

۱۵:۳۷ – ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۸۷۳۰۲۹۱ ۱۵:۳۷ – ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۸۷۳۰۲۹۱ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF آرای جدید کمیته وضعیت بازیکنان اعلام شد آرای جدید کمیته وضعیت بازیکنان اعلام شد ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

کمیته وضعیت بازیکنان آرای جدید خود را درباره چهار پرونده اعلام کرد.

کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال آرای خود درباره چهار پرونده مطروحه را اعلام کرد.

با توجه به شکایت سعید جلالی راد از باشگاه نفت مسجد سلیمان، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۱۸ میلیارد و ۵۵ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۷۰۷ میلیون و ۸۷۳ هزار و ۲۵۰ ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به میزان یک میلیارد و ۴۴۵ میلیون ریال قرار رد صادر کرد.

در پی شکایت حمید نعمتی از باشگاه استقلال خوزستان، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۵۷ میلیون و ۲۲۵ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم گردید.

در پرونده شکایت امیرعلی طاهری از باشگاه استقلال تهران، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۱۹ میلیون و ۷۵ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

با توجه به شکایت نیما مختاری از باشگاه سایپا، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۵۳ میلیون و ۴۱۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا