ورزشی

آخرین باری که استقلال پرسپولیس را شکست داد چند سال پیش بود؟

۲۳:۲۳ – ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۹۰۴۳۱ ۲۳:۲۳ – ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۹۰۴۳۱ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF آخرین باری که استقلال پرسپولیس را شکست داد چند سال پیش بود؟ آخرین باری که استقلال پرسپولیس را شکست داد چند سال پیش بود؟ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

تیم فوتبال استقلال تهران بیش از ۶ سال است که موفق به شکست پرسپولیس در وقت های قانونی یک بازی رسمی نشده است.

صد و سومین دیدار تاریخ دو تیم استقلال و پرسپولیس در هفته بیستم از بیست و سومین دوره رقابت‌های لیگ برتر ساعت ۲۰ امروز چهارشنبه ۲۳ اسفند به قضاوت وحید کاظمی در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

با کسب این نتیجه استقلال باز هم از کسب پیروزی در دربی باز ماند تا حسرت برای هواداران این تیم همچنان باقی بماند. آخرین باری که استقلال توانست در یک دربی و در وقت‌های قانونی (۹۰ دقیقه) به پیروزی دست یابد به دربی شماره هشتاد و ششم بر می‌گردد که آبی‌ها با هدایت «وینفرد شفر» و با تک گل وریا غفوری موفق شدند رقیب خود را با نتیجه یک بر صفر شکست دهند.

این بازی در تاریخ ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ برگزار شد و از آن تاریخ تا به امروز ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ آبی‌ها موفق به شکست پرسپولیس در یک بازی رسمی و در وقت‌های قانونی نشده اند.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا