ورزشی

۴ مدال بوکسورهای ایران در تورنمنت باکو/ باخت پرویزی و امیری در فینال

۱۸:۱۸ – ۰۹ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۰۰۱۵۴ ۱۸:۱۸ – ۰۹ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۰۰۱۵۴ ورزشی کشتی و رزمی نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF ۴ مدال بوکسورهای ایران در تورنمنت باکو/ باخت پرویزی و امیری در فینال ۴ مدال بوکسورهای ایران در تورنمنت باکو/ باخت پرویزی و امیری در فینال ورزشی کشتی و رزمی نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

در پایان رقابت‌های بوکس جاده ابریشم باکو، ملی پوشان ایران به دو مدال نقره و دو برنز دست یافتند.

در ادامه رقابت‌های بوکس جاده ابریشم که به میزبانی باکو برگزار شد، تیم ملی ایران با ۶ بوکسور در این مسابقات حضور داشت که با کسب دو مدال نقره و دو مدال برنز به کار خود در این رقابت‌ها پایان داد.

در جریان مبارزات امروز، در وزن ۵۱ کیلوگرم مهدی پرویزی که پیش از این حریفانی از قزاقستان و روسیه را شکست داده بود، در فینال به مصاف "اصیل‌بیک جلیل‌اوف" ازبکستانی رفت که نتوانست حریف را شکست دهد و به مدال نقره بسنده کرد.

در وزن ۶۷ کیلوگرم، مهدی امیری که حریفانی از قرقیزستان و جمهوری آذربایجان را از پیش رو برداشته بود در مبارزه پایانی با "الکساندر زیریانوف" از روسیه روبرو شد و با وجود ارائه مبارزه‌ای نزدیک، با رای داوران بازنده شد و مدال نقره را از آن خود کرد.

پیش از این نیز مصطفی ریگی در وزن ۵۴ کیلوگرم و کسری طهماسبی در وزن ۷۱ کیلوگرم، به مدال برنز رسیده بودند.

باقر فرجی و روزبه صفری نیز دیگر بوکسور‌های ایران در این تورنمنت بودند که از دور مسابقات کنار رفته و به مدال نرسیدند.

بوکسور‌های ایران برای حضور در مسابقات گزینشی المپیک پاریس که اوایل خرداد سال جاری در تایلند برگزار خواهد شد، آماده می‌شوند.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی کشتی و رزمی

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا