ورزشی

کیومرث هاشمی: واگذاری استقلال و پرسپولیس نقطه عطف ورزش ایران است

۱۲:۱۴ – ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۸۷۱۹۰۲۲ ۱۲:۱۴ – ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۸۷۱۹۰۲۲ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF کیومرث هاشمی: واگذاری استقلال و پرسپولیس نقطه عطف ورزش ایران است کیومرث هاشمی: واگذاری استقلال و پرسپولیس نقطه عطف ورزش ایران است ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

وزیر ورزش و جوانان در رابطه با واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس صحبت هایی را بیان کرد.

کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان در مراسم آئین واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی که امروز چهارشنبه (۵ اردیبهشت) در وزارت اقتصاد و دارایی برگزار شد، اظهار داشت: ۳۵ سال است که سابقه حضور در ورزش کشور را داشته‌ام و می‌توانم بگویم امروز بهترین روز من در ورزش بوده و واگذاری استقلال و پرسپولیس نقطه عطفی در تاریخ ورزش ایران است.

مردم با استقلال و پرسپولیس زندگی می‌کنند

وی در ادامه صحبت‌هایش پیرامون اهمیت واگذاری سرخابی‌ها گفت: دو باشگاه بزرگ و مردمی استقلال و پرسپولیس، مورد توجه تمام افکار عمومی است و مردم با پیروزی آنها خوشحال و با شکست این دو تیم ناراحت می‌شوند. مردم ایران با این دو باشگاه زندگی می‌کنند.

اگر رئیس جمهور کمک نمی‌کرد…

او افزود: فوتبال امروزی یک صنعت است. یکی از ظرفیت‌های بسیار خوبی که ایجاد شده، ظرفیت بالای این دو باشگاه ورزشی است و تشکر می‌کنم از همه عزیزانی که در این راه به ما کمک کردند. اینجا جا دارد از شخص رئیس جمهور که انصافاً اگر حضور نداشتند و تأکید‌های فراوانی در این خصوص نمی‌کردند شاید این اتفاق بزرگ امروز رخ نمی‌داد تشکر کنم. همچنین شخص خاندونزی وزیر امور اقتصاد و دارایی و بازاریان رئیس سازمان خصوصی سازی و همکارانشان کمک‌های زیادی را به ما کردند.

۵ درصد از سهام استقلال و پرسپولیس به پیشکسوتان اهدا می‌شود

او افزود: از تمام پیشکسوتان عزیز این دو باشگاه، تقدیر و تشکر می‌کنم و انتظار دارم که در ادامه مسیر نیز به ما کمک کنند؛ قرار است برای ارج نهادن به این عزیزان ۵ درصد از سهام این دو باشگاه نیز تعلق گیرد و در این زمینه با سازمان خصوصی سازی و وزرات امور اقتصاد و دارایی نیز صحبت‌هایی را انجام خواهیم داد.

تمامی موانع را رفع کردیم تا استقلال و پرسپولیس در آسیا حضور یابند

او در پایان گفت: امروز به بهترین شکل ممکن واگذاری این دو باشگاه صورت پذیرفت. ما مشکلات زیادی داشتیم و در این خصوص ۶ الی ۷ جلسه با نهاد‌های مختلف و باشگاه‌ها برگزار کردیم. تمام موانع را رفع کردیم تا بدون کوچک‌ترین دغدغه‌ای این دو تیم بتوانند در رقابت‌های آسیایی حضور یابند تا هواداران استرسی در این خصوص نداشته باشند و از دیدن فوتبال تیم‌های خود لذت ببرند.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا