ورزشی

کلهر: در صورت حضور بیرانوند نتیجه بازی با آلومینیوم برعکس می‌شد/ اوسمار تصور می کرد بازی تمام شده است

۰۶:۴۸ – ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۸۷۲۰۷۹۶ ۰۶:۴۸ – ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۸۷۲۰۷۹۶ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF کلهر: در صورت حضور بیرانوند نتیجه بازی با آلومینیوم برعکس می‌شد/ اوسمار تصور می کرد بازی تمام شده است کلهر: در صورت حضور بیرانوند نتیجه بازی با آلومینیوم برعکس می‌شد/ اوسمار تصور می کرد بازی تمام شده است ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره باخت سرخپوشان برابر آلومینیوم و حذف از رقابت‌های جام حذفی توضیحاتی را بیان کرد.

محمود کلهر پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان درباره باخت سرخپوشان برابر تیم آلومینیوم اراک و حذف از گردونه رقابت‌های جام حذفی اظهار کرد: به نظرم کادر فنی ۲ تیم نقش اول را در این بازی ایفا کردند. همچنین پرسپولیس بی دلیل به لاک دفاعی رفت و این باعث شد که تیم آلومینیوم اراک آزادی عمل بیشتری پیدا کند و بتواند سرخپوشان را تحت فشار در دقایق پایانی بازی بگذارد. سرخپوشان بازی را جلو بودند، اما با تعویض‌هایی که اوسمار انجام داد، بازیکنان کناری آلومینیوم توانستند به راحتی پشت مدافعان سرخپوش نفوذ کنند و صاحب توپ شوند و بازی را مساوی کردند.

او افزود: در وقت‌های اضافه هم پرسپولیس به ۲ گل رسید، اما باز هم تعویض‌هایی که انجام شده به نفع تیم آلومینیوم اراک بود. در آن طرف، تعویض‌های مجتبی حسینی فوق العاده عالی بود و دقیقا پرسپولیس را آنالیز کرده بود و آنها پشت مدافعان سرخپوشان صاحب توپ می‌شدند و در وقت‌های اضافه ۱۲۰ بازی توانستند گل مساوی را بزنند.

نبود بیرانوند در بازی با آلومینیوم مشهود بود

کلهر تصریح کرد: نبود علیرضا بیرانوند بسیار مشهود بود و تیم گل گهر به خوبی توانست از این نقطه ضعف استفاده کند و بتواند بازی را در ضربات پنالتی ببرد. اگر بیرانوند درون دروازه پرسپولیس بود به طور حتم نتیجه برعکس می‌شد. به هر حال رفیعی گلر جوانی است و احتیاج به تجربه بیشتر دارد و شایستگی خود را نشان داده است، اما در این بازی ها، بازیکن باتجربه که میادین بیشتری را تجربه کرده تاثیرگذار بود که متاسفانه چنین گلری را سرخپوشان در درون دروازه خود نداشتند.

تعویض های پرسپولیس کفه ترازو را به نفع آلومینیوم تغییر داد

پیشکسوت پرسپولیس درباره اینکه به نظر می‌رسید اوسمار بازی را تمام شده دانست و تعویض‌هایی کرد که به نفع تیم آلومینیوم شد، گفت: دفاع تیمی پرسپولیس دچار مشکل شد. وقتی که یک مهاجم زهر دار را بیرون می‌کشید بازیسازی را به تیم حریف می‌دهید و تیم آلومینیوم دقیقا بازیسازی را از خط دفاعی خود آغاز می‌کرد و خیلی خوب توپ‌ها را به جناحین و عمق می‌برد و ارسال‌های خوبی داشتند و ضربات ایستگاهی هم به درستی انجام دادند. تعویض‌های پرسپولیس کفه ترازو را به نفع آلومینیوم تغییر داد و مجتبی حسینی بهتر تصمیم گرفت و قدرت تصمیم گیری بهتری داشت و توانست این بازی را پیروز شود. من فکر می‌کنم اوسمار فکر می‌کرد بازی تمام شده، اما فوتبال ما در آن دقایقی که باید نتیجه بگیریم حتی در سطح ملی مان می‌بینیم که این اتفاقات می‌افتد و تیم‌های بزرگ ما دچار مشکل می‌شوند و این اتفاق برای پرسپولیس رخ داد.

باخت به آلومینیوم در روحیه پرسپولیسی ها تاثیرگذار است

او درباره اینکه پرسپولیس می‌تواند در لیگ برتر موفق باشد، بیان کرد: صددرصد، تیم پرسپولیس خیلی خوب بازی می‌کند و توپ را به گردش در می‌آورد. به نظرم پرسپولیس در ابتدای حضور اوسمار در ۳، ۴ بازی ابتدایی، طراوات لازم را نداشت و حتی بازی با آلومینیوم را واگذار کرد. به هر حال این باخت از لحاظ روحی و روانی بر روی بازیکنان پرسپولیس در لیگ تاثیرگذار خواهد بود، اما امیدوارم سرخپوشان شرایط ایده آل خود را در بازی بعدی بتوانند به دست آورند تا در کورس قهرمانی باقی بمانند.

پرسپولیس با این همه ستارها باید بهتر از این عمل کند

کلهر خاطر نشان کرد: یکی از مشکلاتی که می‌توانم اشاره کنم نبود علیرضا بیرانوند در بخش دفاعی پرسپولیس تاثیرگذار است و حضورش خیلی می‌تواند به سرخپوشان کمک کند. ضمن اینکه در تیمی که این همه ستاره وجود دارد باید آن تیم بهتر از این عمل کند. زمانی که گل محمدی از پرسپولیس رفت، این بازیکنان بزرگ جذب شدند و دیدیم که چقدر ارونوف در گل اول تاثیرگذار بود و آمدن آل کثیر، ارونوف و عبدالکریم حسن چقدر سرخپوشان را متحول کرد. به هر حال همیشه آلومینیوم گربه سیاه پرسپولیس است و دیدیم که لیموچی و چند بازیکن اراکی در این بازی چقدر تاثیر گذار بودند.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا